Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5569
візитів всього: 508534
Прогноз погоди
Причини травматизму - у безвідповідальності.

 

 

 

Причини травматизму - у безвідповідальності.

 

У прагненні будь-якою ціною збільшити обсяги виробництва та отримати високі прибутки роботодавці часто нехтують технікою безпеки, не дбають про створення належних умов праці для найманих працівників, що, у свою чергу, призводить до зростання кількості нещасних випадків на виробництві. Про дієвість вітчизняної системи загальнообов'язкового соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, необхідність особистої відповідальності роботодавців і кожного працівника за недотримання норм безпеки. - Соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві в Україні є загальнообов'язковим. Завдяки якому механізму таке страхування реалізується?

Соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань - це єдиний вид загальнообов'язкового страхування в нашій державі, на яке кошти із заробітної плати працівників не відраховуються. З єдиного страхового внеску кошти розподіляються на податки та в різні соціальні фонди. Та частина внеску, яка йде на страхування від нещасного випадку, залежить від класу професійного ризику на виробництві, а їх на даний час розрізняють 67. Відштовхуючись від них, і встановлюють відсоток відрахування у Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. Найменший відсоток, як правило, сплачують бюджетні установи.

Начальник відділення ВДФССНВ

у м. Житомирі                                                                                 Піхуля В.П.

 

вик. Гапонюк О.Б.

вик. Діброва Г.В.

 

24 лютого 2015 р.

 

 

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare