Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508569
Прогноз погоди
Безпечні умови праці - право кожної людини!

 

 

 

Безпечні умови праці - право кожної людини !

 

 «У наш непростий час кожен роботодавець намагається мінімізувати свої витрати для підвищення конкурентоспроможності на ринку. На жаль, багато роботодавців намагаються заощадити на безпеці праці, помилково вважаючи цю статтю витрат не пріоритетною або зовсім зайвою. Звісно, введення економічно обґрунтованого тарифу та посилення відповідальності могли б змусити власника підприємства переглянути своє ставлення до організації безпечних умов праці на виробництві. Тому зараз, як ніколи раніше, стоїть проблема забезпечення безпечних і здорових умов праці на виробництві.

Багато роботодавців не замислюються про те, що нещасний випадок на виробництві це не тільки величезна людська трагедія, найчастіше, нещасні випадки є причиною серйозних економічних втрат. Це і втрати внаслідок зниження обсягу продукції, що випускається, порушення календарних планів, зрив замовлень, пошкодження виробничого обладнання тощо. Втрати у випадку аварії на виробництві можуть не тільки значно перевершити міфічну економію на безпеці праці, але й підірвати імідж підприємства.

 

Начальник відділення ВДФССНВ

у м. Житомирі                                                                                 Піхуля В.П.

 

 вик. Гапонюк О.Б.

вик. Діброва Г.В.

 

 

 

 

16 лютого 2015 рокуВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare