Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 5028
візитів всього: 71402
Прогноз погоди
До уваги керівників та бухгалтерів підприємств, установ, організацій!

До уваги керівників та бухгалтерів

підприємств, установ, організацій!

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2015  №105 затверджено «Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період».

 

 Цей порядок визначає механізм виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті (у сумі 1,8 млрд.грн.).

        

Нажаль компенсації з держбюджету підприємствам, організаціям, установам   підлягають тільки витрати на нараховану середню зарплату з січня 2015 року.

 

Підприємствам, установам, організаціям Корольовського району м.Житомира компенсації будуть здійснюватися через управління праці та соціального захисту Корольовської районної ради м.Житомира.

 

Затвердженим Порядком передбачена щомісячна звітність підприємств, установ, організацій  перед  районними управліннями.

 

У Порядку наведені  форми звітності.

 

Підприємства звітують за формою звіту (Додаток 1), який надається щомісяця не пізніше 15 числа в 2 примірниках (оригінал та копія) попередньо погодженого з військовим комісаріатом.

 

Якщо працівник призивався не Житомирським міським військоматом, а з інших міст чи районів, звіт для погодження відправляється заздалегідь листом на військомат, який здійснив призов.

 

У квітні місяці надається 3 звіти. А саме, за січень, лютий, березень місяці. Надалі звіти будуть надаватися помісячно.

 

Звіти надаються в сектор з питань праці управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради м.Житомира за адресою пл.Польова, 8 каб.314

Для довідок : тел. 33-59-51; 33-09-26

 

Одночасно прошу Вас надати паспорт даних по підприємству, установі, організації. Зразок можна отримати в каб. 314.

 

 

Поряд з тим, звертаємо Вашу увагу, що 18 березня 2015 року Президент України видав Указ «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції» згідно якого посилено відповідальність керівників підприємств за недодержанням вимог законодавства щодо збереження за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, місця роботи, посади і виплати заробітку.

 

У зв’язку з цим, просимо керівників, які порушили законодавство з цього питання, відновити права мобілізованих працівників.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.