Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5201
візитів всього: 145697
Прогноз погоди
24.03.2015 - Про підтримку реалізації проекту «Енергоефективність у місті Житомирі»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект РІШЕННЯ
 
від _______№ ______
            м. Житомир
 
Про підтримку реалізації проекту
«Енергоефективність у місті Житомирі» 
 
З метою підвищення енергоефективності інфраструктури міста Житомира, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Підтримати реалізацію проекту «Енергоефективність у місті Житомирі».
2. Доручити виконуючій обов’язки міського голови Цимбалюк Л.В. та директору комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради Рогожину Д.В. від імені міської ради та комунального підприємства відповідно укласти Меморандум про взаємопорозуміння (надалі – «Меморандум») із Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо надання технічної та фінансової допомоги місту Житомиру для реалізації проекту «Енергоефективність у місті Житомирі».
3. Доручити департаменту економічного розвитку міської ради здійснювати загальну координацію дій та обмін інформацією між підписантами Меморандуму та іншими сторонами, зацікавленими у реалізації проекту «Енергоефективність у місті Житомирі».
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухомлина С.І.
 
Секретар міської ради                                                                    Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове