Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 134385
Прогноз погоди
20.03.2015 - Про влаштування місць тимчасового паркування транспортних засобів
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

від ______________ № _________
            м. Житомир 
 
Про влаштування місць
тимчасового паркування
транспортних засобів
 
У зв'язку із зверненнями суб'єктів господарювання щодо необхідності влаштування місць тимчасового паркування транспортних засобів, а також для підвищення безпеки дорожнього руху, збільшення пропускної спроможності та належного благоустрою проїжджих частин автомобільних доріг, вулиць та внутрішньоквартальних проїздів, на підставі ст.6 Закону України “Про дорожній рух”, ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,   п.4 ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
 
1. Рекомендувати суб'єктам господарювання:
1.1 При проектуванні нових та експлуатації існуючих об'єктів передбачати влаштування місць тимчасового паркування транспортних засобів.
1.2 Звернутись до УДАІ УМВС України у Житомирській області щодо видачі технічних умов на проектування організації дорожнього руху з влаштуванням місць тимчасового паркування транспортних засобів.
1.3 Замовити, у юридичних або фізичних осіб, що мають відповідну ліцензію (сертифікат) на розробку проектної документації, проектування організації дорожнього руху з влаштуванням місць тимчасового паркування транспортних засобів.
1.4 Виконання робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою м.Житомира, оформити згідно з вимогами діючих рішень Житомирської міської ради та її  виконавчого комітету.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухомлина С.І.

Секретар міської ради                                  Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове