Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 79
візитів сьогодні: 5623
візитів всього: 547183
Прогноз погоди
Звіт про громадську діяльність депутата Житомирської міської ради по одномандатному мажоритарному округу №1 Пухтаєвича Михайла Георгійовича за 2014 рік
1. За результатами депутатських звернень до державних установ та органів місцевого самоврядування зроблено:
1. КП електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» встановлено ліхтарі зовнішнього освітлення по провулках: 5-Транзитний, 4-Транзитний, 6-Транзитний та вулиці Світинській.
2. КП «Управління автомобільних шляхів» - ремонт доріг по вулиці Лісалідзе, провулку Іршанського, провулку 4-Транзитного.
Ще 9 вулиць і провулків округу зазнали косметичного ремонту.            
3. КП «Зеленбуд»- зрізано та прибрано аварійні дерева на розі вулиці Лісалідзе та пров. 2 Далекого, в приватному подвір”ї пенсіонерки Голуб Л. І. за адресою пров. Галицький,19.
4. КП «Експлуатація штучних мереж»- відремонтовано каналізаційну систему відведення стічних вод в районі будинків №№25-27 та будинків №№75-89 по вулиці Київське шосе.
5. КП«Управління комунального господарства»- відремонтовано дах під’їздів будинку №24  по провулку 1-Паровозному,
6. «Управління соціального захисту населення»- надано матеріальну допомогу матері-одиначці Карась Л.В. та пенсіонерці Хлопоніна Н.Т.,
7. Надана допомога в оформленні документів для приватизації земельної ділянки за адресою пров.6-Транзитний,5 пенсіонеру Панчуку Й.С.
2. Розподілення коштів у сумі 50 000 грн, що виділяються депутату для розвитку виборчого округу на 2015 рік відбулося таким чином:
-18 000 грн на ремонт доріг по восьми вулицям та провулкам виборчого округу №1;
-10 000 грн для ЗОШ №10 на придбання технічних засобів для навчально-виховного процесу,
-13 000 грн для Ліцею №2 на придбання матеріально-технічних засобів та закупівлі матеріалів для будівництва стадіону на території навчального закладу;
-5 000 грн для ДДЗ №27 на придбання постільної білизни;
-4 000 грн для влаштування культурно-масових заходів на окрузі.
 
2.Благодійна_діяльність:
Протягом 2014 року було проведено  чимало благодійних заходів не лише на окрузі №1 а в цілому по місту та області.  Уже традиційними (5 роки поспіль) організовуються свята для мешканців району, а саме святкування Нового року та Дня Перемоги. До Дня знань 1 вересня, до свята жінок 8 березня-обов`язкові привітання педагогічних колективів, та подарунки для шкільних та дошкільних закладів округу.
Опіка над  знедоленими дітьми: вихованцями організації для дітей з синдромом дауна «Діти сонця», дитячим  розподільником «Сонячний дім», співпраця з дитячою організацією «Все робимо самі» в організації багатьох благодійних заходах. Постійна активна участь у благодійних марафонах на підтримку онкохворих дітей,та марафоні на збір коштів для лікування поранених бійців Житомирщини.  Постійна участь в благодійних аукціонах для допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. За власний кошт придбаний та переданий  в зону АТО броньований автомобіль, постійно збирається та особисто передається гуманітарна допомога для цивільних та військових у зону бойових дій. Під опікою школа-інтернат для дітей з вадами слуху, також Обласний гуртожиток для сиріт-випускників інтернатів та дитячий дошкільний заклад №27, загальноосвітня школа № 10 та ліцей №2. Для цих закладів виділяються також кошти і з особистого бюджету .  Закуповується спортивний інвентар, будматеріали, взимку чиститься сніг на території, при потребі власною технікою проводиться ремонт. Є меценатом багатьох культурно-масових заходів міста Житомира та області.
Багато часу та коштів Михайло Георгійович витрачає на благодійну діяльність, спрямовану на допомогу окремим людям. Від грошової допомоги на придбання ліків до  інвалідних візочків та костилів.
З 2014 року продовжує будувати за власний кошт православний  храм та ремонт прилеглої до храму території  Смоківського парку.
Пухтаєвич Михайло Георгійович нагороджений у 2014 році орденом Георгія Побідоносця за допомогу церкві.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare