Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 134390
Прогноз погоди
26.02.2015 - Про затвердження заходів щодо економного і раціонального використання бюджетних коштів та організації виконання міського бюджету в 2015 році
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 
від_______________  №______
                     м. Житомир
                                                                                                       
Про затвердження заходів щодо економного і раціонального використання
бюджетних коштів та організації виконання міського бюджету в 2015 році

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Затвердити  Заходи щодо економного і раціонального використання бюджетних коштів та організації виконання міського бюджету в 2015 році згідно з додатком.
2. Директорам департаментів, начальникам управлінь, відділів та служби міської ради, керівникам комунальних підприємств забезпечити  виконання зазначених заходів, про що інформувати департамент бюджету та фінансів міської ради щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом, та за підсумками року до 20 січня 2016 року.
 
3. Рекомендувати Державній податковій інспекції у місті Житомирі щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним  кварталом, та за підсумками року до 20 січня 2016 року надавати департаменту бюджету та фінансів міської ради інформацію щодо виконання завдань, передбачених цими заходами.
4. Департаменту бюджету та фінансів міської ради щоквартально та за підсумками року надавати на розгляд виконавчого комітету Житомирської міської ради узагальнений звіт про виконання міського бюджету.
 
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
Секретар міської ради       Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове