Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5354
візитів всього: 282669
Прогноз погоди
24.02.2015 - Про взяття громадян на квартирний облік за місцем їх роботи
                                           
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від ______________№________
м. Житомир
 
Про взяття громадян на квартирний
облік  за місцем їх роботи
 
Розглянувши надані документи, пропозиції громадської комісії з житлових питань при міськвиконкомі, відповідно до статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укпрофради від 11.12.1984 № 470, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Затвердити рішення спільного засідання житлово-побутової комісії та профспілкового комітету УМВС України в Житомирській області від 17.01.2015 № 1 про взяття працівників УМВС України в Житомирській області на квартирний облік за місцем роботи згідно з наданими списками (додаються).
2. Затвердити рішення житлової комісії Управління ДСНС України в Житомирській області, згідно з додатком, про взяття працівників Управління ДСНС України в Житомирській області на квартирний облік за місцем роботи згідно з наданими списками (додаються).
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень.
 
Секретар міської ради                                                                      Л.В.Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове