Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 134385
Прогноз погоди
23.02.2015 - Про передачу обладнання системи відеоспостереження
УКРАЇНА
 ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
  РІШЕННЯ
 
від ________________№ _______
                 м. Житомир

Про передачу обладнання
системи відеоспостереження
 
Розглянувши клопотання управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, з метою своєчасного та ефективного реагування на надзвичайні ситуації та терористичні посягання, відповідно  до  статті  29  Закону  України «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», виконавчий  комітет  Житомирської міської  ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Передати з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради на баланс комунального підприємства «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради обладнання системи відеоспостереження згідно з додатком.
2. Директору комунального підприємства «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради, начальникам управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради провести прийом-передачу обладнання системи відеоспостереження, вказаних в додатку до цього рішення, згідно з чинним законодавством.
3. Директору комунального підприємства «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради укласти угоди на обслуговування і утримання в робочому стані базового обладнання, камер відеоспостереження та забезпечення електроживленням  периферійного обладнання.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

Секретар міської ради                      Л.В. Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове