Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5529
візитів всього: 473084
Прогноз погоди
Звіт про відстеження результативності рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 18.12.2013 №611 «Про затвердження комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира»
20.02.2015 року                                                                             м. Житомир
 
Вид та назва регуляторного акту: рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 18.12.2013 № 611 «Про затвердження комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира».

Назва виконавця заходів з відстеження: управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради.

Цілі прийняття документу: дотримання передбачених законодавством  України норм та правил розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, впорядкування їх розміщення, облаштування та утримання.

Термін виконання заходів з відстеження: 19– 20 лютого  2015 року.

Тип відстеження: повторне.

Методи одержання результатів відстеження: метод: збору даних управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради та комунального підприємства «Інспекція з благоустрою м. Житомира» міської ради.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність: відстеження результативності регуляторного акта  здійснювалось на основі аналізу даних управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта.
Пунктом 3 рішення виконавчого комітету від 18.12.2013 №611  «Про затвердження комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира» визначено внести комплексну схему розміщення та архітектурні типи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира на розгляд Житомирської міської ради.
Рішенням виконавчого комітету від 09.07.2014 №252 “Про демонтаж тимчасових споруд”  внесено зміни в зазначене вище рішення від 18.12.2013 №611 , вилучивши пункт 3.
В період  з 18.12.2013 по 09.07.2014 звернення щодо розміщення тимчасових споруд не розглядались.
Крім того, рішенням міськвиконкому від 03.12.2014 №586 та від 30.12.2014 №644 призупинено розгляд питань щодо видачі нових паспортів прив'язки тимчасових споруд до 15.02.2015 року.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.
Визначення ступеня результативності регуляторного акту та досягнення визначених цілей можливо буде здійснити при періодичному  відстеженні.
Після затвердження Комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира значно зросла кількість звернень суб'єктів господарювання бажаючих, встановити тимчасову споруду в зонах: А (центральна частина міста) та Б (мікрорайони переважно забудовані житловими багатоповерховими будинками з розвинутою інфраструктурою об'єктів торгівлі та побутового обслуговування).
З метою врегулювання даної проблеми та збереження дизайну міського середовища на даний час підготовлено відповідні зміни до Комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької  діяльності на території міста Житомира.
 

Начальник управління                                                                         Є.Л. Черкасова


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове