Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 48
візитів сьогодні: 5564
візитів всього: 475833
Прогноз погоди
14.02.2015 - Про організацію громадських робіт в місті Житомирі на 2015 рік
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від_________________№_______

Про організацію громадських робіт
в місті  Житомирі на  2015 рік
 
З метою організації громадських робіт для вирішення ряду суспільно-корисних питань на території міста Житомира, сприяння зайнятості зареєстрованих безробітних, виконання завдань, передбачених комплексною міською Програмою соціального захисту населення на 2013-2015 роки, затвердженою рішенням міської ради від 18.04.13 № 518,   відповідно до статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 31 Закону України “Про зайнятість населення”, Порядку  організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.13 № 175,  виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:

1. Визначити перелік видів громадських робіт в місті Житомирі на 2015 рік та роботодавців за участю яких будуть проводитись громадські роботи  згідно з додатком  1 та  перелік  місць проведення громадських робіт відповідно до схем територій загального користування згідно з додатком 2. 
2. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради, Житомирському міському центру зайнятості забезпечити фінансування організації  громадських   робіт   пропорційно  рівними     частинами за рахунок коштів міського  бюджету та  за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття в межах затверджених бюджетних асигнувань на відповідний рік. 
3. Управлінням міської ради: комунального господарства, житлового господарства, праці та соціального захисту населення,  культури, міському центру зайнятості забезпечити координацію проведення громадських  робіт. 
4. Житомирському міському центру зайнятості  направляти зареєстрованих безробітних, за їх згодою, на громадські роботи, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам міста та сприяють його соціальному розвитку.
5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
Секретар міської ради      Л.В. Цимбалюк
 
Додатки Завантажити
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове