Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131730
Прогноз погоди
15.01.2015 - Про затвердження Порядку розгляду питань щодо переведення жилих будинків і жилих приміщень (квартир) у нежилі для подальшого їх використання під об`єкти невиробничої сфери та нежилих приміщень у жилі в місті Житомирі.
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
від _________№__________
              м. Житомир
 
Про  затвердження  Порядку  розгляду   питань
щодо  переведення  жилих   будинків  і   жилих
приміщень (квартир) у нежилі для подальшого
їх   використання   під   об`єкти   невиробничої
сфери    та    нежилих    приміщень    у   жилі  в 
місті  Житомирі.
 
      З метою реалізації прав і законних інтересів фізичних і юридичних осіб з питань переведення жилих будинків і жилих приміщень (квартир) у нежилі для подальшого їх використання під об`єкти невиробничої сфери та нежилих приміщень у жилі в  місті Житомирі, впорядкування переведення жилих будинків, жилих приміщень у нежилі, керуючись статтями 7, 8, 152 Житлового кодексу Української РСР, статтею 319, 320 Цивільного кодексу України, статтями 12, 14 Закону України “Про основи містобудування”, Законами України “Про регулювання містобудівної діяльності”, “Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку”, статтею 22 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, Державними будівельними нормами України В.2.2-15-2005 “Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення”, В.3.2-2-2009 “Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт”, відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Житомирська міська рада:
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити Порядок переведення жилих будинків і жилих приміщень (квартир) у нежилі для подальшого їх використання під об`єкти невиробничої сфери та нежилих приміщень у жилі в  місті Житомирі , згідно з додатком.
2. Управлінню по зв'язках з громадськістю міської ради оприлюднити дане рішення в друкованих засобах масової інформації.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов'язків, постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування і постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

Секретар міської ради                                         Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове