Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70661
Прогноз погоди
13.01.2015 - Про поновлення договорів оренди земельних ділянок громадянам
УКРАЇНА                              
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я  
сесія шостого скликання
 
від   _________№ _____ 

Про поновлення договорів  оренди
земельних ділянок громадянам
 
Розглянувши заяви громадян, технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок, керуючись Земельним  кодексом  України ,  Законами України:  “Про  місцеве  самоврядування в України ”, “Про Державний земельний кадастр”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі” , “Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно  та їх обтяжень» ” Постановою Кабінету  Міністрів України  від 17.10.2012 № 1051 “Про затвердження порядку ведення  Державного земельного кадастру”,   міська рада 
ВИРIШИЛА:
        1.  Поновити  шляхом  укладання нового договору,   договори  оренди  землі  згідно з додатком  1  (кількість землекористувачів  ).
         Попередньо укладені договори оренди землі  вважати такими, що втратили чинність.
      2. Землекористувачам, яким надано  в   оренду земельні ділянки, протягом двох місяців з дати прийняття  даного рішення    зареєструвати  правовстановлюючі документи  відповідно до вимог чинного законодавства.
          
3. Землекористувачам в  разі закінчення  терміну  користування  земельною ділянкою,  повернути  дані земельні ділянки у відання міської ради у стані, придатному для подальшого їх використання за призначенням, або звернутися до Житомирської міської ради за 2 місяці до закінчення договору оренди землі, щодо поновлення дії договору оренди.
4.  Достроково     припинити   шляхом   укладання додаткової угоди дію   договору оренди  землі:
 4.1 укладеного
5. Надати дозвіл  на укладання договору оренди землі:
5.1
6 Землекористувачам забезпечити можливість доступу на земельні ділянки відповідним службам для обслуговування і ремонту об’єктів загального користування та інженерної інфраструктури.
7. Доручити управлінню регулювання земельних відносин Житомирської  міської   ради   після  прийняття  рішення  сприяти  своєчасному  виготовленню договорів оренди земельних ділянок та їх реєстрації. 
Попередити  заявників про те, що Житомирська міська рада та її виконавчі органи не несуть  відповідальності, за  достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених  технічною документацією із землеустрою. 
8. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на першого  заступника  міського голови   з   питань  діяльності  виконавчих органів ради  відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

  Секретар міської ради                                                                         Л.В.Цимбалюк                
 
16.01.2015 Внесено зміни Завантажити                                                 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.