Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 35
візитів сьогодні: 5347
візитів всього: 281935
Прогноз погоди
13.01.2015 - Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

                    Р І Ш Е Н Н Я                    

сесія  шостого  скликання

 
від __________ №  ______                                                                           
м. Житомир
 
Про надання дозволу громадянам
на  складання проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок
 
Розглянувши заяви громадян та представлені ними документи, на підставі Земельного кодексу України, Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства Регіонального розвитку «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» від 16.11.2011 № 290, міська рада,  
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати  громадянам дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (земельні ділянки, на яких відсутні об’єкти нерухомого майна), згідно з додатком.  
 
2. Громадянам, яким надано дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, звернутися до проектних організацій, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників для проведення комплексу землевпорядних робіт. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
 
3. Виготовлені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок надати до Житомирської міської ради для подальшого розгляду та затвердження міською радою.
 
4.  Виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  є  комерційним ризиком замовника.
            
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
 
Секретар міської ради                                                                       Л.В.Цимбалюк
 
16.02.2015 Внесено зміни Завантажити
22.04.2015 внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове