Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5214
візитів всього: 148666
Прогноз погоди
13.01.2015 - Про передачу у власність та оренду земельних ділянок громадянам під існуючим нерухомим майном
УКРАЇНА                              
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
 Р І Ш Е Н Н Я  
  сесія шостого скликання
 
від   _________№ _____ 

Про передачу у власність та оренду
земельних ділянок  громадянам
під існуючим нерухомим майном
 
Розглянувши заяви громадян, технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок та проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, керуючись Земельним  кодексом  України ,  Законами України: “Про Державний земельний кадастр”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі” та “Про Державну  реєстрацію  речових  прав на нерухоме майно  та їх обтяжень”,  Постановою Верховної Ради України від 13.03.1992р. №2200-ХІІ “Про прискорення земельної реформи та приватизацію землі”,  Постановою Кабінету  Міністрів України  від 17.10.2012 № 1051 “Про затвердження порядку ведення  Державного земельного кадастру”,   міська рада
 
ВИРIШИЛА:

1.Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та надати земельні ділянки у власність та оренду  згідно з додатком 1 (кількість землекористувачів  __) та додатком 2 (кількість землекористувачів __).
 2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок.
 Безоплатно передати у власність (приватизувати) та  надати в оренду земельні ділянки згідно з додатком 3 (кількість землекористувачів __), додатком  4 (кількість землекористувачів __) .  
3. Землекористувачам, яким надано  у власність  та  оренду земельні ділянки, протягом двох місяців з дати прийняття  даного рішення,   звернутись до підрядних організацій  щодо   винесення  межі земельних ділянок  в натурі (на місцевості) та  зареєструвати  правовстановлюючі документи відповідно до вимог чинного законодавства.
 4. Землекористувачам, у  разі закінчення  терміну  користування  земельною ділянкою,  повернути  дані земельні ділянки у відання міської ради у стані, придатному для подальшого їх використання за призначенням, або звернутися до Житомирської міської ради за 2 місяці до закінчення договору оренди землі, щодо поновлення дії договору оренди.
5. Землевласникам та землекористувачам забезпечити можливість доступу на земельні ділянки відповідним службам для обслуговування і ремонту об’єктів загального користування та інженерної інфраструктури.
6. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо  поділу  та об’єднання:
6.1 земельної ділянки  загальною площею 0,  
7. Для подальшого вирішення питання  встановлення  порядку  користування  земельною ділянкою в судовому порядку  затвердити  технічну документацію  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж  земельної ділянки за адресою:
8. Доручити управлінню регулювання земельних відносин Житомирської  міської   ради   після  прийняття  рішення  сприяти  виконанню пунктів щодо оформлення  договорів оренди землі. 
Попередити  заявників про те, що Житомирська міська рада та її виконавчі органи не несуть  відповідальності, за  достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених  технічною документацією із землеустрою. 
9. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на першого  заступника  міського голови   з   питань  діяльності  виконавчих органів ради  відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

  Секретар міської ради                                                                         Л.В.Цимбалюк        
 
18.02.2015 Внесено зміни Завантажити                                                         
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове