Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5186
візитів всього: 132239
Прогноз погоди
13.01.2015 - Про розгляд звернень громадян стосовно надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в районі вулиці Коростишівської та проїзду Професора Арциховського
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
             Р І Ш Е Н Н Я                    
                     сесія  шостого  скликання
 
від __________ №  ______             
м. Житомир

Про розгляд звернень громадян стосовно
надання дозволу на  складання проектів землеустрою щодо відведення земельних
ділянок в районі вулиці Коростишівської
та проїзду Професора Арциховського

Розглянувши заяви громадян, які проживають за адресою проїзд Професора Арциховського, 4, лист від 14.03.2014 №116/2 КНЗ «Житомирської спеціалізованої загальноосвітньої-школи-інтернат І-ІІІ ступенів №2» Житомирської обласної ради та на підставі Земельного кодексу України, Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства Регіонального розвитку «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» від 16.11.2011 № 290, рішення Житомирської міської ради від 09.12.2014 №803 «Про затвердження детального плану території в районі вулиці Коростишівської та проїзду Професора Арциховського», міська рада,  
 
ВИРІШИЛА:

1. Надати  громадянам дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (земельні ділянки, на яких відсутні об’єкти нерухомого майна), згідно з додатком 1.
2. Відмовити громадянам у наданні дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в районі                                  вул. Коростишівської та проїзду Професора Арциховського, згідно з додатком 2.
 3. Громадянам, яким надано дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, звернутися до проектних організацій, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників для проведення комплексу землевпорядних робіт. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
4. Виготовлені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок надати до Житомирської міської ради для подальшого розгляду та затвердження міською радою.
5.  Виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  є  комерційним ризиком замовника.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Секретар міської ради                                                                       Л.В.Цимбалюк
 
16.02.2015 Внесено зміни Завантажити
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове