Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5190
візитів всього: 133717
Прогноз погоди
31.12.2014 - Про проведення в м. Житомирі чергових призовів громадян на строкову військову службу у 2015 році
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ

від _______________  № _________
                   м. Житомир
Про проведення в м. Житомирі
чергових призовів громадян на
строкову військову службу
у 2015 році
 
Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, ст.36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Провести в м. Житомирі у  квітні-травні та жовтні-листопаді 2015 року призов на строкову військову службу громадян 1990-1997 років народження в Збройні Сили України та інші військові формування. З цією метою:
1.1. Утворити міську призовну комісію з проведення призову на строкову військову службу громадян 1990-1997 років народження в Збройні Сили України у квітні - травні та жовтні - листопаді 2015 року та затвердити її склад згідно з додатком 1.
1.2. Утворити та затвердити склад міської медичної комісії з  обстеження призовників, які підлягають призову в Збройні Сили України та інші військові формування  у 2015 році згідно з додатком  2.
1.3. Провести  засідання комісій: призовних:  у квітні - травні і жовтні -листопаді 2015 року, медичних: у березні - листопаді 2015 року та затвердити графік їх роботи  згідно з додатком  3.
2. Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності та навчальних закладів:
2.1. Забезпечити явку призовників на призовну дільницю при Житомирському об’єднаному міському військовому комісаріаті (ОМВК) в години та дні, вказані в повістках.
2.2. За заявкою Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату виділяти технічних працівників та необхідний транспорт для забезпечення проведення призову громадян на строкову військову службу у 2015 році.
2.3. Комунальному підприємству “Житомирське трамвайно-тролейбусне управління” Житомирської міської ради забезпечити перевезення призовників від Житомирського ОМВК до обласного збірного пункту (вул.Баранова,4) відповідно до графіку відправки призовників до лав Збройних Сил України.
3. Управлінню охорони здоров’я Житомирської міської ради:
3.1. У березні та серпні 2015 року на громадян призовного віку 1990-1997 років народження організувати надання у міський військовий комісаріат амбулаторних карток (форма №25) з вкладними аркушами (форма 25-1У), диспансерні картки і списки осіб, які знаходяться на лікуванні та обліку в міських та районних лікувальних закладах.
3.2. Забезпечити медичну комісію з обстеження призовників медикаментами та необхідним медичним устаткуванням.
3.3. Зобов’язати головних лікарів ЦМЛ №1, ЦМЛ №2  забезпечити виконання наказу Департаменту  охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації та Житомирського обласного військового комісаріату від 06.06.11р. (31.05.11) № 450/119 “Про основні заходи по покращанню медичного забезпечення допризовної і призовної молоді в Житомирській області”.  Передбачити персональне  призначення лікарів, які будуть планувати, координувати  і проводити лікувально-оздоровчу роботу серед допризовної і призовної молоді. Встановити їхню підзвітність головним лікарям лікувально-профілактичних установ, в питаннях лікувально-оздоровчої роботи.
3.4. Забезпечити флюорографічне обстеження органів грудної клітини призовників у період проходження ними призову, здачу аналізів, проведення електрокардіограми.
3.5. Керівникам лікувальних закладів під час проведення призову (з 01.04.2015 р. до 31.05.2015 р. та з 01.10.2015 р. по 30.11.2015 р.) у триденний строк повідомляти військовий комісаріат про громадян призовного віку (18-25 років, які не проходили військову службу), які перебувають на стаціонарному лікуванні. Контактний телефон 25-12-34.
4. Житлово-експлуатаційним, іншим організаціям,  підприємствам та установам, що здійснюють експлуатацію будинків на вимогу військкомату, відповідно до ст.38 п.9 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, сповіщати призовників про їх виклик до військового комісаріату.
5. Рекомендувати Житомирському міському  відділу УМВС України  в Житомирській області:
5.1. Упродовж призову і відправки молоді на військову службу виділяти наряд міліції для чергування на призовному пункті Житомирського ОМВК.
5.2. Забезпечити у встановленому законом порядку розшук, затримання і доставку до військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку  згідно з п.3 ст.38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу”. Направляти в двотижневий строк у військкомат відомості про випадки виявлення громадян, які не перебувають, але повинні перебувати на військовому обліку, а також відомості про осіб, які отримали громадянство України і повинні бути поставлені на військовий облік.
6. Встановити, що за членами призовних комісій, лікарями, середнім медичним персоналом, технічними працівниками упродовж всього часу роботи на призовній дільниці зберігається займана посада та середній заробіток за місцем роботи.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського   голови з  питань діяльності виконавчих органів ради Бочковського О.М.

Секретар міської ради Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове