Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 132254
Прогноз погоди
30.12.2014 - Про діяльність Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
   

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від ___________ № ___________
                 м. Житомир
 
Про  діяльність    Житомирського
міського центру соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді

Заслухавши та обговоривши інформацію про діяльність Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, виконавчий комітет міської ради зазначає, що у місті організовано роботу, спрямовану  на виконання повноважень щодо реалізації молодіжної та сімейної політики,  надання комплексної соціальної допомоги найуразливішим верствам населення. З цією метою центром забезпечується виявлення сімей та осіб, які мають ризик потрапляння або опинилися у складних життєвих обставинах,  надання їм своєчасної допомоги шляхом взаємодії із структурними підрозділами місцевого самоврядування, медичними установами, органами внутрішніх справ, закладами освіти, громадськими об’єднаннями, фондами тощо. Спеціалісти та фахівці із соціальної роботи Центру здійснюють соціальний супровід сімей, забезпечують координацію щодо взаємодії сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах, кожного з її членів із суб’єктами соціальної роботи до повного вирішення їх проблем, надання послуг з інформування та консультування.
При Центрі працюють спеціалізовані формування:
- служба соціальної підтримки сімей;
- школа волонтерів;
- служба соціально-профілактичної роботи;
- служба соціального супроводу неповнолітніх та молоді, які перебувають у місцях позбавлення волі та повертаються з них.
Протягом 2014 року соціальною роботою охоплено близько 15 тисяч осіб та 8 тисяч сімей, яким було надано комплексну допомогу у подоланні життєвих проблем.
Центр – організатор групової роботи та загальноміських соціальних акцій, заходів, спрямованих на утвердження загальнолюдських цінностей. У 2014 році  було проведено 179 лекційно-тренінгових занять, бесід, зустрічей-консультацій, відеолекторіїв.
Центр є учасником міжнародних соціальних  проектів, зокрема, на даний час бере участь у міжнародному проекті «Соціальна інклюзія неповнолітніх  в Італії, Україні, Молдові щодо сенсибілізації та відповідальності дітей у зоні ризику та їх родин».
Проаналізувавши вищезазначене, з метою підвищення ефективності здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, відповідно до Законів України «Про соціальні послуги», «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про попередження насильства в сім’ї», ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Інформацію про діяльність Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяти до відома.
2. Міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжити роботу щодо:                       
2.1.1. організацію заходів щодо виявлення сімей, дітей та молоді, які можуть потрапити  у складні життєві обставини, разом із суб’єктами;
2.1.2. ведення обліку сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують соціальної підтримки та соціальної допомоги:
2.1.3. охоплення соціальним супроводом сімей, дітей та молоді  з метою надання комплексної соціальної допомоги для вирішення їх життєвих проблем; 2.1.4.  організацію своєчасної допомоги соціально незахищеним групам населення шляхом взаємодії із структурними підрозділами міської ради, навчальними та дошкільними закладами, медичними установами, органами внутрішніх справ, громадськими об’єднаннями, фондами тощо;
2.1.5. проведення у сім’ях, серед дітей та молоді інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя шляхом проведення індивідуального та групового консультування і розповсюдження соціальної реклами;
2.1.6. здійснення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, щорічного моніторингу розвитку дітей-вихованців.
2.2. Проводити соціальну роботу з сім’ями, де існує ризик вилучення дитини з родини спільно зі службою у справах дітей, управліннями освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я міської ради, управліннями праці та соціального захисту населення Корольовської та Богунської районної ради, міським відділом  УМВС України в Житомирській області.
2.3. Продовжити роботу щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спільно зі службою у справах дітей міської ради.
2.4. Удосконалити роботу щодо проведення інформаційної кампанії «Візьміть дитину у родину» з метою популяризації сімейних форм виховання спільно із управлінням по зв’язках з громадськістю міської ради.
3. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради висвітлювати в засобах масової інформації питання діяльності міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочковського О.М.
 
Секретар міської ради                                                                         Л.В. Цимбалюк          


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове