Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5207
візитів всього: 132367
Прогноз погоди
22.12.2014 - Про надання згоди на безоплатну передачу комунальному підприємству “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради низьковольтного кабелю АВВГ 4х50, протяжністю – 373,0 п. м., по вул. Небесної Сотні, 48, на баланс Житомирського РЕМ ПАТ «ЕК «Житомиробленерго»
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від________________№________
м. Житомир

Про надання згоди на безоплатну
передачу комунальному підприємству
“Житомиртеплокомуненерго”
Житомирської міської ради
низьковольтного кабелю АВВГ 4х50,
протяжністю – 373,0 п. м.,
по вул. Небесної Сотні, 48, на баланс
Житомирського РЕМ ПАТ «ЕК
«Житомиробленерго»


Розглянувши клопотання КП “Житомиртеплокомуненерго” Житомирської міської ради від 29.10.2012 р. №3834/23 про надання дозволу на безоплатну передачу на баланс Житомирського РЕМ низьковольтного кабеля АВВГ 4х50, прокладеного згідно з технічними умовами для електропостачання реконструйованої котельні на вул. Небесної Сотні, 48,  з  метою кваліфікованого  технічного обслуговування, утримання в технічно-справному стані об’єктів підвищеної небезпеки – електричних мереж,  відповідно до ст.10 Закону України “Про електроенергетику”, ст. 29 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати згоду комунальному підприємству “Житомиртеплокомун-енерго” Житомирської міської ради безоплатно передати на баланс та експлуатаційне обслуговування Житомирському РЕМ ПАТ «ЕК «Житомиробл-енерго»  низьковольтний  кабель АВВГ 4х50, протяжністю – 373,0 п. м. по    вул. Небесної Сотні, 48.
2. Рекомендувати Житомирському РЕМ  ПАТ “ЕК “Житомиробленерго” безоплатно прийняти  на баланс у трьох місячний термін з дня прийняття рішення кабельну електромережу вказану в п.1. та забезпечити подальше планово профілактичне обслуговування її у відповідності з вимогами чинного законодавства.                           
3. Контроль  за  виконанням  цього рішення  покласти  на  заступника міського голови з питань діяльності  виконавчих органів ради  Кругляка Е. Б..

Секретар міської ради                                                                       Л. В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове