Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5214
візитів всього: 148660
Прогноз погоди
16.12.2014 - Про зміни договорів найму жилих приміщень
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
     від _________№ _____
              м.Житомир
 

Про зміни договорів найму
жилих приміщень
 
Розглянувши заяви громадян міста про зміни договорів найму жилих приміщень, відповідно до ст. ст.103, 104, 105, 107 Житлового кодексу України та ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Внести  зміни  в  договори  найму  жилих  приміщень  та  відкрити особові рахунки:
1.1. .. .на квартиру № …будинку …. по  ….,  що складається з двох  кімнат  жилою площею …. кв.м і кухні, сім’я …. чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.2. … на квартиру № …. будинку … по   вул. …., що складається з двох кімнат  жилою площею … кв.м і загальної кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.3. …. на квартиру № ….будинку …  по вул. …, що складається з чотирьох  кімнат  жилою площею …. кв.м і кухні, сім’я …. чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.4. …. на квартиру № …. будинку … по  вул. …, що складається з трьох  кімнат  жилою площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.5. …. на квартиру № …будинку …по проїзду …,  що  складається з  трьох  кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  ….. закрити.
1.6. … на квартиру № ..будинку .. по вул. …,  що  складається з чотирьох   кімнат  жилою  площею ….кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – ….. Особовий рахунок на … закрити.
1.7. … на квартиру № ….будинку …по вул. …,  що  складається з однієї   кімнати  жилою  площею … кв.м        і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.8. … на квартиру № …. будинку … по вул. …,  що  складається з однієї   кімнати  жилою  площею … кв.м    і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….. закрити.
1.9. … на квартиру № .. будинку .. по вул. …,  що  складається з однієї   кімнати  жилою  площею … кв.м   і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.10. … на квартиру № … будинку …по вул. ….,  що  складається з однієї   кімнати  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  ….. закрити.
1.11. …. на квартиру № … будинку … по вул. …,  що  складається з двох кімнат жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.12. … на квартиру № .. будинку … по вул. …,  що  складається з двох   кімнат  жилою  площею … кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  ….. закрити.
1.13. … на квартиру № … будинку … по вул. …,  що  складається з однієї  кімнати  жилою  площею … кв.м і загальної кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на  …. закрити.
1.14. …. на квартиру № … будинку ….по вул. …,  що  складається з трьох  кімнат  жилою  площею …  кв.м і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на … закрити.
1.15. …..  на квартиру № …. будинку …по пров. ….,  що  складається з однієї  кімнати  жилою  площею  …. кв.м. і кухні, сім’я …. чоловік, у зв’язку з вибуттям наймача – ….. Особовий рахунок на ….  закрити.
1.16. …. на квартиру № ….  будинку … по вул. … що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я …чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – ….. Особовий рахунок на …  закрити.
1.17. …. на квартиру № … будинку …  по вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею …  кв.м. і кухні, сім’я ….чоловік, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
     1.18. … на квартиру № …будинку …. по вул. …, що складається з трьох кімнат  жилою площею …кв.м. і кухні, сім’я …чоловіки, за взаємною згодою. Особовий рахунок на …, її батька, закрити.
     1.19. …. на квартиру № ….будинку … по пров. …, що складається з однієї кімнати  жилою площею  … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, за взаємною згодою. Особовий рахунок на …., його брата, закрити.
     1.20. …. на квартиру № …будинку …по площі  …, що складається з однієї кімнати  жилою площею … кв.м. і загальної кухні, сім’я … чоловіки, за взаємною згодою. Особовий рахунок на …, її чоловіка, закрити.
          2. Об’єднати особові  рахунки квартир  №…. та №… по просп. …. і відкрити  …, сім’я … чоловіки, особовий рахунок на квартиру № … будинку …, що складається з двох кімнат  жилою площею … кв.м. і кухні, згідно з рішенням Богунського районного суду м. Житомира від ….. Особовий рахунок на  ….,  сім’я … чол.,  на .. кімнату жилою  площею  ….. кв.м.  і  …., сім’я … чол.,   на …. кімнату жилою площею … кв.м. закрити.
3. Внести зміни до п…. рішення виконавчого комітету міської ради від
      16.04.2014 №104, а саме: замість квартири №….слід читати квартира №….
4. Контроль  за  виконанням   даного   рішення покласти  на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Кругляка Е. Б.

Секретар міської ради                                                                  Л. В. Цимбалюк 
 
04.02.2015 внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове