Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70655
Прогноз погоди
15.12.2014 - Про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Держава-Захист»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА  
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від ______________ № _______
                   м. Житомир
Про  реєстрацію громадського
формування з охорони громадського
порядку і державного кордону
«Держава-Захист»

Розглянувши звернення уповноваженого представника громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Держава-Захист», протокол зборів учасників громадського формування з охорони громадського порядку, реєстр осіб-членів громадського формування з охорони громадського порядку та відомості про його керівний склад, відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Зареєструвати  громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Держава-Захист».
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти  на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Є.О. Демчика.
 
Секретар міської ради       Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.