Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5459
візитів всього: 400049
Прогноз погоди
Звіт про відстеження результативності регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 16.10.13 № 491 «Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Житомира»
Дата оприлюднення: 21.11.2014
ЗВІТ
про відстеження результативності регуляторного акту  - рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 16.10.13 № 491 «Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства 
та сфери послуг  на території м. Житомира»
20.11.2014 року        м. Житомир
                     
Вид та назва регуляторного акту: рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 16.10.2013 №491 «Про затвердження Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг на території  м. Житомира».
 
Назва виконавця заходів з відстеження: відділ торгівлі, громадського харчування та сфери послуг департаменту власності та ринкового регулювання міської ради.
 
Цілі прийняття документу: визначення порядку встановлення суб’єктам господарювання режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг.
 
Термін виконання заходів з відстеження:  17 – 20  листопада  2014 року.
 
Тип відстеження: повторне.
 
Методи одержання результатів відстеження: метод збору  даних  відділу торгівлі, громадського харчування та сфери послуг департаменту власності та ринкового регулювання міської ради.
 
Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність: відстеження результативності регуляторного акта  здійснювалось на основі аналізу даних відділу торгівлі, громадського харчування та сфери послуг департаменту власності та ринкового регулювання міської ради.
 
Кількісні та якісні значення показників результативності:
- кількість звернень суб’єктів господарювання до виконавчого комітету міської ради щодо надання документа про встановлення режиму роботи об’єктів  торгівлі та сфери послуг – 576;
- кількість виданих документів про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг – 576;
-  кількість оскаржених рішень про встановлення режиму роботи – 0;
- кількість звернень мешканців міста про порушення громадського порядку під час роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг у нічний час з 22-00 до  08-00 години – 16.

Якісним показником результативності регуляторного акту є дотримання встановленого режиму роботи, зменшення скарг і нарікань мешканців на роботу об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та підвищення культури обслуговування споживачів, поліпшення санітарного стану підприємств торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг.

Визначення ступеня результативності регуляторного акту та досягнення визначених цілей: регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, реалізація його положень є ефективною.

Регуляторний акт не потребує внесення  змін, або його скасування.

Заступник директора департаменту К.О. Тихончук


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове