Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5207
візитів всього: 132368
Прогноз погоди
20.11.2014 - Про передачу приміщення магазину з підвалом
Дата оприлюднення: 20.11.2014
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від ________________  №  _________
           м. Житомир
 
Про передачу приміщення магазину
з підвалом
 
Розглянувши клопотання  комунального підприємства «Подільське» Житомирської міської ради про передачу на баланс підприємства приміщення магазину,  що використовується на умовах оренди,  відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий  комітет міської  ради
ВИРІШИВ:
1.  Передати з балансу комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 5» Житомирської міської  ради    приміщення магазину з підвалом загальною площею 339,3 кв.м за адресою: м.Житомир, вул.Маяковського, 3/1 на баланс комунального підприємства «Подільське» Житомирської  міської  ради  для  здійснення  торгівельної діяльності.
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 5» Житомирської міської ради та комунальному підприємству «Подільське» Житомирської міської ради приймання-передачу приміщення магазину з підвалом,  вказаного в пункті 1 цього рішення,  провести  згідно  чинного  законодавства України.
3.   Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти  на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом  обов’язків.
 
Секретар міської ради                                                                     Л.В.Цимбалюк

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове