Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5196
візитів всього: 134012
Прогноз погоди
20.11.2014 - Про передачу нежитлових приміщень за адресою м. Житомир, майдан ім.С.П.Корольова, 6
Дата оприлюднення: 20.11.2014
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від ________________  №  _________
           м. Житомир

Про передачу нежитлових приміщень
за  адресою  м. Житомир,  майдан
ім.С.П.Корольова, 6

Розглянувши клопотання  комунального підприємства «Житомирський центр земельних відносин» про передачу на баланс підприємства нежитлових приміщень, що використовуються на умовах оренди,  відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий  комітет міської  ради
ВИРІШИВ:
1.  Передати з балансу управління регулювання земельних відносин міської ради  нежитлові  приміщення загальною площею 217,2 кв.м за адресою: м.Житомир, майдан ім.С.П.Корольова, 6 на баланс комунального підприємства «Житомирський центр земельних відносин» для  розміщення  підприємства.
2. Управлінню регулювання земельних відносин міської ради та комунальному підприємству «Житомирський центр земельних відносин» приймання-передачу нежитлових приміщень,  вказаних в пункті 1 цього рішення,  провести  згідно  чинного  законодавства України.
3.  Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти  на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом  обов’язків.

Секретар міської ради                                                                     Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове