Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5187
візитів всього: 133023
Прогноз погоди
20.11.2014 - Про передачу нежитлового приміщення
Дата оприлюднення: 20.11.2014
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від ________________  №  _________
           м. Житомир

Про передачу  нежитлового приміщення

З метою ефективного використання приміщень комунальної власності міста, враховуючи потребу архівного відділу міської ради в додатковому приміщенні для зберігання документів,  відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий  комітет міської  ради
ВИРІШИВ:
1.  Передати з балансу комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство № 16» Житомирської міської ради  нежитлове  приміщення  загальною площею 15,5 кв.м за адресою: м.Житомир, вул. Гагаріна, 18 на баланс виконавчого комітету міської ради   для  розміщення  архівосховища.
2.  Комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству № 16 та відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради приймання-передачу нежитлового приміщення,  вказаного в пункті 1 цього рішення,  провести  згідно чинного  законодавства України.
3.  Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти  на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом  обов’язків.

Секретар міської ради                                                                     Л.В.Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове