Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 513676
Прогноз погоди
Кондратюк С.М.
20 листопада 2014 року в Житомирській  міській раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» претендента на посади: 
помічника Житомирського міського голови – Кондратюка Сергія Миколайовича;
 
Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік Кондратюка С.М. додаються.
 
Інформація щодо результатів проведення перевірки
Кондратюка С.М.


31 січня 2015 року в Житомирській  міській раді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Кондратюка Сергія Миколайовича, помічника Житомирського міського голови.


Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  16  жовтня 2014  р. №  563, виконавчим  комітетом  Житомирської  міської  ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Кондратюка Сергія Миколайовича.


За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кондратюка Сергія Миколайовича  не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою  статті 1 Закону України “Про очищення влади”.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare