Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5187
візитів всього: 132251
Прогноз погоди
17.11.2014 - Про передачу нерухомого майна
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                   м. Житомир
 
Про передачу нерухомого майна

З метою ефективного використання приміщень комунальної власності міста, відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання комунальної установи Центральна міська лікарня №1 м. Житомир та комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради, виконавчий комітет Житомирської міської ради
 
ВИРІШИВ:
1. Передати з балансу комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради на баланс комунальної установи Центральна міська лікарня №1 м. Житомир частину будівлі за адресою: м. Житомир, вул. В.Бердичівська, 70 загальною площею 58,5 м2.

2. Комунальній установі Центральна міська лікарня №1 м. Житомир та комунальному підприємству «Фармація» Житомирської міської ради прийом-передачу нерухомого майна, вказаного в пункті 1 цього рішення, провести  відповідно до чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочковського О.М.
 
Секретар міської ради                   Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове