Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5189
візитів всього: 133470
Прогноз погоди
12.11.2014 - Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Житомира та введення в дію нових розмірів плати за земельні ділянки у м. Житомир
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ПРОЕКТ                     Р І Ш Е Н Н Я
                сесія шостого скликання
 
від__________ № _____
                м. Житомир
Про затвердження технічної документації з нормативної
грошової оцінки земель міста Житомира та введення в
дію нових розмірів плати  за земельні ділянки у м. Житомир
 
Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Житомира, відповідно до Законів України «Про оренду землі», «Про державну експертизу землевпорядної документації», керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, пунктом 275.1 статті 275 Податкового кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.95 № 213 «Про методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів», з метою забезпечення надходжень від плати за землю і сприяння розвитку земельних відносин в місті, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель м. Житомира згідно з додатком.
2. Затвердити середню базову вартість одного квадратного метра земель у місті Житомирі 249 грн. 38 коп.
3. Ввести в дію нові розміри плати за землю для всіх суб’єктів господарювання та громадян з 01.01.16 року.
4. Визнати таким, що втратило чинність з 01.01.2016 р., рішення міської ради від 05.09.2007 р. N369 «Про затвердження матеріалів коригування технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок міста Житомира», від 21.11.07 №456 «Про введення в дію нових розмірів плати за земельні ділянки та приведення у відповідність діючих договорів оренди у місті Житомирі».
5. Користувачам та власникам земельних ділянок, незалежно від форм власності та підпорядкування, отримати витяг з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Житомира для перерахунку розміру плати за землю та при подачі усіх видів звітності застосовувати нормативну грошову оцінку земельної ділянки, розмір якої визначений з 01.01.2016 р.
6. Суб’єктам земельних відносин самостійно визначити розмір орендної плати відповідно до проведених розрахунків та рішення Житомирської міської ради, в якому визначено коефіцієнт співвідношення орендної плати до земельного податку.
7. Доручити управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради спільно з Житомирською об’єднаною державною податковою інспекцією Головного управління міндоходів у Житомирській області, управлінням Держземагентства у Житомирському районі Житомирської області організувати інформування юридичних та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності та громадян міста через засоби масової інформації щодо введення в дію нової грошової оцінки земельних ділянок м. Житомира.
8. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради направити матеріали нової нормативної грошової оцінки земель міста Житомира до Житомирської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління міндоходів у Житомирській області, управління Держземагентства у Житомирському районі Житомирської області.
9. Управлінню Держземагентства у Житомирському районі Житомирської області забезпечити оформлення та видачу витягів з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Житомира користувачам або власникам  земельних ділянок.
          10. Житомирській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління міндоходів у Житомирській області забезпечити прийняття всіх видів звітності від користувачів та власників земельних ділянок, незалежно від форм власності та підпорядкування, та здійснення контролю за правильністю обчислення і справляння земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки, виходячи із встановленого розміру нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.
11. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації у двотижневий термін з моменту прийняття вказаного рішення.
12. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, відповідно до розподілу обов’язків.
 
Секретар міської ради                                                                         Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове