Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5210
візитів всього: 132395
Прогноз погоди
06.11.2014 - Про роботу управління муніципального розвитку Житомирської міської ради
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
Проект Р І Ш Е Н Н Я
від _______________ №____
           м. Житомир
 
Про роботу управління муніципального
розвитку Житомирської міської ради
 
Заслухавши та обговоривши інформацію про роботу управління муніципального розвитку міської ради, яка спрямована на реформування житлового господарства шляхом створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі -ОСББ), з метою подальшого сприяння створенню ОСББ у місті Житомирі та на виконання Конституції України, Законів України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про органи самоорганізації населення», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
1. Інформацію про роботу управління муніципального розвитку Житомирської міської ради взяти до відома.
2. Управлінню муніципального розвитку міської ради:
2.1.Продовжувати роботу з інформування населення міста щодо переваг створення ОСББ.
2.2.Вивчати зміни в законодавстві щодо функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.
2.3.Продовжувати роботу з ініціативними групами по створенню ОСББ, надавати методичну допомогу для подальшої реєстрації ОСББ.
2.4.Залучати до співпраці для вирішення нагальних питань Асоціацію ОСББ «Жито-Мир».
2.5.Залучати до співпраці керівників ВЖРЕПів та ЖБК міста з метою створення ОСББ.
2.6.Оновлювати матеріали в інформаційному розділі «ОСББ» на офіційному сайті Житомирської міської ради.
3. Про хід виконання цього рішення інформувати міськвиконком у ІІ півріччі 2015 року.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кругляка Е.Б.
 
Секретар міської ради                                                                      Л.В.Цимбалюк

Інформація
про роботу управління муніципального розвитку Житомирської міської ради
Основним завданням управління є робота по сприянню створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі - ОСББ) та органів самоорганізації населення.
Управління в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, рішеннями відповідних представницьких та їх виконавчих органів, розпорядженнями міського голови, Положенням «Про управління муніципального розвитку Житомирської міської ради» та іншими нормативно-правовими  актами.
В управлінні муніципального розвитку міської ради на даний час працює 4 посадові особи.
Упродовж 2014 року працівниками управління муніципального розвитку міської ради  розглянуто та опрацьовано 193 звернень від фізичних та юридичних осіб.
Спеціалістами управління ведеться щоденний прийом громадян міста  з метою надання консультацій з питань створення, функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення.
За звітний період управлінням муніципального розвитку міської ради проведено інформаційну кампанію, яка висвітлена в засобах масової інформації та на провідних місцевих інтернет - сайтах, проведено прес-брифінг та прямий ефір на місцевому телебаченні щодо переваг створення ОСББ. На сайті Житомирської міської ради розроблено розділ «ОСББ», на якому всі бажаючі  мають змогу отримати всю необхідну інформацію та пакет документів для створення ОСББ.
Було проведено більше 50 інформаційних зборів у дворах будинках; організовано  4 навчальних семінари на тему: «Переваги створення та функціонування  ОСББ» для ініціативних мешканців нашого міста.
За звітний період відбулися 4 установчих зборів в житлових багатоквартирних будинках за адресами: вулиця Щорса, 18, вулиця Генерала Потапова, 9, вулиця Велика Бердичівська, 69, майдан Польовий, 14. В  результаті яких Державною реєстраційною службою України проведено державну реєстрацію 4 ОСББ: «Щорса,18», «Генерала Потапова-9», «Автоном-69», «Добробут,14». Протягом 2012-2013 років офіційно було зареєстровано 5 ОСББ.
В управлінні муніципального розвитку зареєстровано 24 ініціативні групи, які виявили бажання створити ОСББ.
Управлінням муніципального розвитку взято участь у роботі міського штабу з підготовки до зимово-опалювального періоду 2014-2015рр. житлового фонду ОСББ міста. З даного питання постійно проводилися  наради з головами та членами правлінь ОСББ .
Під керівництвом в.о. міського голови та профільного заступника міського голови відбулися робочі наради по питанню надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання  пільговим категоріям громадян, які проживають в будинках ОСББ, в яких на балансі перебувають дахові газові котельні. Всі зауваження та пропозиції направлені до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Управлінням муніципального розвитку міської ради спільно з Асоціацією ОСББ «Жито-Мир» проведені консультації з питань взаємовідносин ОСББ з місцевими інтернет-провайдерами та ТОВ «ЖМІЦ-Телемережа».
Спеціалісти управління муніципального розвитку міської ради приймають участь у семінарах, конференціях, координаційних рад по виконанню основних заходів щодо реалізації державної політики з питань створення та функціонування ОСББ
Працівники управління муніципального розвитку міської ради:
пройшли тематичне навчання за програмою короткотермінового семінару підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування «Запобігання і протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».
взяли участь у навчальному семінарі у м. Кривий Ріг на тему:  «Роль органів місцевого самоврядування в реформуванні та розвитку житлового господарства». На даному семінарі були розглянуті питання формування конкурентного ринку управління багатоквартирними будинками з врахуванням світових стандартів і українських реалій.
На Всеукраїнському форумі ОСББ, який відбувся 23-24 жовтня 2014 року в м. Львів, за участю спеціалістів управління муніципального розвитку міської ради, була прийнята резолюція до органів державної влади щодо шляхів вирішення проблемних питань створення та діяльності ОСББ.
 
Начальник управління                                                                     А.В. Ражев


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове