Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 201
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590113
Прогноз погоди
Інформація для учасників АТО

 

 

Щодо психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

 

Для отримання зазначених послуг учаснику антитерористичної операції необхідно звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації.

До звернення необхідно додати наступні  документи: копію посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни; копію одного із документів, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Таким документом може бути:

– наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

– довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 413;

– рішення відомчої (або міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, відповідний запис у військовому квитку;

– довідка про обставини травми (для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичної операції);

– витяг із протоколу засідання військово-лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця (для осіб, яким встановлено інвалідність).

Для отримання послуг із забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасником АТО надається медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о.

Тільки за напрямом “Здійснення заходів з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції” відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179, обласні та районні органи соціального захисту населення в межах відповідних бюджетних асигнувань укладають з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності договори про надання послуг із здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

 Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції спрямована на їх пристосування до нових взаємозв’язків і взаємостосунків у мирних умовах, розвиток навичок і умінь, формування диференційованої поведінки відповідно до їх потреб шляхом професійного навчання, а також надання інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних послуг з цих питань.

Соціальна та професійна адаптація передбачає:

курси цільового призначення – підвищення кваліфікації особи з метою вивчення нового обладнання, виробів, товарів, матеріалів, послуг, сучасних технологічних процесів, засобів механізації й автоматизації, що використовуються на виробництві, правил і вимог їх безпечної експлуатації, технічної документації, ефективних методів організації праці, питань економіки та фінансів, законодавчих та інших нормативно-правових актів тощо;

професійне навчання – первинну професійну підготовку, перепідготовку, отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня, підвищення кваліфікації та спеціалізацію особи, спрямовані на здобуття та удосконалення професійних знань, умінь та навичок, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Професійне навчання учасників АТО здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формами навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами. Строк професійного навчання учасників АТО не може перевищувати 12 місяців, а підвищення кваліфікації шляхом навчання на курсах цільового призначення установлюється від 20 до 500 годин. Професійне навчання учасників АТО може здійснюватися у групах чисельністю не більше 30 осіб, а також на умовах включення їх до складу груп слухачів, що формуються навчальним закладом. Крім того учасник АТО може самостійно обрати навчальний заклад.

Після успішного завершення повного курсу навчання учасники АТО отримують документи державного зразка,а після підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення учасники АТО отримують посвідчення встановленого зразка.

 

 

 

                                                                            Управління праці та соціального захисту

                                                                                          населення Богунської районної ради

 

 

 

 

 


До відома учасників антитерористичної операції

 

         На виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції» від 18.03.2015 № 150/2015, бюджетної програми «Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції» та відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 221 управління праці та соціального захисту населення районної ради організовує направлення учасників АТО до реабілітаційних установ для отримання послуг з психологічної реабілітації.

       Реабілітаційні послуги надаються учасникам АТО в реабілітаційних установах, з якими Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в установленому законодавством порядку укладено відповідний договір про надання реабілітаційних послуг.

        Таким чином, станом на 01.02.2016 року послуги з психологічної реабілітації постраждалим учасникам антитерористичної операції можуть надаватися чотирма реабілітаційними установами, а саме:

 

№ з/п

Назва реабілітаційної установи

1

ТОВ “Санаторій “Феофанія”  (м. Київ)

2

Менський санаторій “Остреч”  (Чернігівська обл.)

3

“Курорт Березівські мінеральні води” (Харківська обл.)

4

ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт” (Одеська обл.)

 

 

           Бажаючим пройти курс психологічної реабілітації потрібно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Богунської районної ради  м. Житомира (вул. Перемоги, 55,         каб. №  100, телефон для довідок: 42-50-27, 42-50-07).  


 

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

                          

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас, або відставку), звертаємо увагу, що навчання учасників антитерористичної операції можливо організувати, починаючи з січня 2016 року не тільки на курсах водіїв транспортних засобів, а і на курсах поглибленого вивчення іноземних мов, зварювальників, токарів, слюсарів, масажистів, перукарів, кухарів, бухгалтерів, операторів комп’ютерного набору, інших професій і спеціальностей з терміном навчання до 12 місяців.

За інформацією Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції учасники АТО можуть пройти навчання або підвищення кваліфікації у навчальних закладах післядипломної освіти на рівні спеціаліста або молодшого спеціаліста з тривалістю навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації до 500 годин. Обмежень щодо можливостей навчання у 2016 році учасників АТО, які проходили професійну адаптацію у 2015 році не існує.

 

 


ПРО СОЦІАЛЬНУ ТА ПРОФЕСІЙНУ АДАПТАЦІЮ УЧАСНИКІВ АТО У 2016 РОЦІ

 

Навчальні заклади, підприємства, установи різних форм власності і підпорядкування, які мають право на здійснення діяльності, пов’язаної з наданням освітніх послуг у сфері позашкільної освіти за окремими напрямами для проходження соціальної та професійної адаптації учасників Антитерористичної операції.

 

№ зп

Навчальний заклад, місцезнаходження

Спеціалізації позашкільної освіти

Ліцензія, серія, №

 

Комунальний вищий навчальний заклад «Житомирський інститут медсестринства»

10002, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 46/15

 «Основи косметології»

 

АА № 133323

 

2

Житомирський державний університет  імені Івана Франка

10008, м. Житомир,

 вул. Велика Бердичівська, 40

« Основи художнього манікюру»

 

АА № 133321

 

3

Київський національний торговельно-економічний університет

(для Житомирського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету)

10005, м. Житомир, вул. Черняховського, 101, ід. код 38343774)

 

1. Спеціалізація «Торгівля»

1.1. «Особливості роботи на реєстраторах розрахункових операцій»

1.2. «Продаж окремих груп товарів»

2. Спеціалізація «Громадське харчування»

2.1. «Особливості приготування страв та організація харчування окремих груп населення»

2.2. «Особливості подавання страв та організація обслуговування окремих груп населення»

2.3. «Особливості приготування напівфабрикатів високого ступеня готовності»

АА № 133317

 

4

Українське державне підприємство по обслуговуванню іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів «Укрінтеравтосервіс»

(для філії «Житомирський державний обласний

навчально-курсовий комбінат»)

10001, м. Житомир, вул. Ватутіна, 89, ід. код 38758112)

1. «Водій газобалонних автотранспортних засобів» -

 

2. «Перевезення  автотранспортом пасажирів і вантажів у міжнародному сполученні»

 

АА № 133313

 

5

Житомирський технологічний коледж

10029, м. Житомир,

 вул. Московська, 37

«Підприємець-початківець»

 

АА № 133311

 

6

Новоград-Волинський медичний коледж  Житомирської обласної ради

11700, Житомирська область,

м. Новоград-Волинський,

вул. Івана Мамайчука, 10

1. «Основи лікувального масажу»

 2. «Косметологія»

 3. «Загальний догляд за хворими»

 

АА № 133309

 

7

Товариство з обмеженою відповідальністю «Технічний ліцей»

13043, Житомирська область, Романівський район,

с. Романівка, вул. Шкільна, 5

 

1. «Основи підприємницької діяльності»

(«Підприємець-початківець»)

2. «Основи роботи на електронно-касових апаратах»

3. «Водій газобалонних транспортних засобів»

АА № 133308

 

8

Державний професійно-технічний навчальний заклад

 «Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну»

10025, м. Житомир,

вул. Корольова, 132

1. За художньо-естетичним напрямом:

1.1 «Художній розпис нігтів», 1.2 «Моделювання сучасних зачісок»,

1.3 «Створення іміджу», 1.4 «Художньо-естетичний напрям у візажній справі»

2. За науково-технічним напрямом:

2.1 «Основи підприємницької діяльності (Підприємець-початківець)»

2.2 «Основи комп’ютерної грамотності (Користувач персонального комп’ютера)»

2.3 «Сучасні виробничі технології в готельно-ресторанному сервісі»

2.4 «Сучасні виробничі технології в індустрії краси»  2.5 «Швейні технології та дизайн»

3. За оздоровчим напрямом:

3.1 «Основи лікувального масажу»

АА  № 133303

 

9

Житомирський державний університет  імені Івана Франка

10008, м. Житомир,

 вул. Велика Бердичівська, 40

 

 

 

«Основи лікувального масажу»

 

 

АА  № 133302

 

10

Комунальний вищий навчальний заклад  «Житомирський інститут медсестринства»

10002, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 46/15

«Основи лікувального масажу»,

 

«Догляд за хворими»

 

АА  № 133301

 

11

Комунальний вищий навчальний заклад  «Бердичівський медичний коледж»

Житомирської обласної ради

13300, Житомирська область,

 м. Бердичів, вул. Шевченка, 14

«Основи лікувального масажу»,

 

АА № 133299

 

12

Житомирський технологічний коледж

10029, м. Житомир,

 вул. Московська, 37

 

1. «Основи адміністрування програми бухгалтерського обліку 1С: Підприємство»

2. «Комп’ютерне проектування меблевих виробів»

3. «Комп’ютерний дизайн»

4. «Новітні інформаційні технології»

АА № 133298

 

13

Товариство з обмеженою відповідальністю «Технічний ліцей»

13043, Житомирська область, Романівський район,

с. Романівка, вул. Шкільна, 5

«Основи роботи в лісовому господарстві (Вальник лісу)»

 

АА № 133297

 

14

Житомирська автомобільна школа

Товариства сприяння обороні України

10020, м. Житомир,

вул. Перемоги, 86

«Водій автотранспортних засобів з газобалонним обладнанням»

 

АА № 133296

 

15

Товариство з обмеженою відповідальністю «Автогазсервіс МВС»

10007, м. Житомир,

вул. Саєнка, 21

1. «Особливості конструкції та експлуатації автотранспортної техніки та газового обладнання»

2. «Основні принципи роботи з аналоговими та цифровими тахографами»

АА № 133295

 

16

Бердичівський медичний колледж

 Житомирської обласної ради

13300, Житомирська область,

 м. Бердичів, вул. Шевченка, 14

«Основи косметології»

 

АА № 133294

 

17

Приватне підприємство

«Лінгвістичний центр від ЕЙ до ЗЕД»

11500, Житомирська область,

м. Коростень, вул. Крупської,

5-в

 

 

 

Спеціалізація:

«Іноземні мови

(англійська, німецька, польська, французька)»

 

АА № 133325

18

Товариство з обмеженою відповідальністю

«Центр вивчення іноземних мов та розвитку бізнесу»

10009, м. Житомир, Космонавтів, 36, офіс 30

Спеціалізація:

«Іноземна мова»

 

АА № 133324

19

Житомирська обласна Спілка поляків України

10005, м. Житомир,

 вул. Черняховського, 34-б

 

Спеціалізації:

- «Польська мова та література, історія та географія, культура та традиції польського народу»

- «Англійська мова, культура та традиції Великобританії»

АА № 133315

20

Новоград-Волинський медичний коледж Житомирської обласної ради

11700, Житомирська область,

м. Новоград-Волинський,

вул. Івана Мамайчука, 10

Спеціалізації:

«Поглиблене вивчення біології, української мови, англійської мови, німецької мови, хімії, фізики»

АА № 133306

21

Державний професійно-технічний навчальний заклад  «Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну»

10025, м. Житомир,

вул. Корольова, 132

Освітня діяльність за гуманітарним напрямом:

«Поглиблене вивчення предметів: біологія, українська мова, українська література, англійська мова, історія України, всесвітня історія, правознавство, математика, хімія, фізика, географія»

АА № 133303

22

Приватний вищий навчальний заклад  Товариства сприяння обороні України «Коростенський технічний коледж»

11500, Житомирська область,

м. Коростень, вул. Кірова, 25

Спеціалізація: «Поглиблене вивчення англійської мови»

АА № 133293

23

Приватне підприємство

 «Радомишльський аграрний навчально-виробничий центр»

12262, Житомирська область,

Радомишльський район,

с. Забілоччя, вул. Центральна, 1-а

Спеціалізації:

-  «Англійська мова, традиції та звичаї англомовних країн»;

 - «Німецька мова, традиції та звичаї німецькомовних країн;

 - «Мова, традиції та звичаї польського народу»;

 - «Французька мова, традиції та звичаї франкомовних країн»

 

АА № 133291

 

Терміни навчання за вищеназваними напрями, а також за напрямом «Іноземні мови» визначаються робочими навчальними планами по кожному напряму окремо та за угодами із замовником освітньої послуги можуть бути варіативними.

      За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Богунської районної ради ( вул. Перемоги, 55, каб. 100, тел. 42-50-27).

 

Щодо надання статусу учасника бойових дій

та видачі посвідчення і відповідного нагрудного знаку

 

 Кабінетом Міністрів України 4 лютого 2015 року прийнято постанову №104 „Про внесення змін до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення”, якою передбачено, зокрема, що:

- рішення про надання статусу учасника бойових дій приймається комісіями з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, утвореними з Міноборони, МВС, Національній гвардії, СБУ, Службі зовнішньої розвідки, Адміністрації Держприкордонслужби, Адміністрації Держспецтрансслужби, Управління державної охорони, Адміністрації Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС (далі-комісія), стосовно осіб, зазначених в абзаці другому пункту 2 цього Порядку;

- міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, яка утворюється Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі- міжвідомча комісія),- стосовно осіб, зазначених в абзаці другому пункту 2 цього Порядку, у разі виникнення спірних питань, що потребують міжвідомчого врегулювання, а також осіб, зазначених в абзаці третьому пункту 2 цього Порядку.

Рішення щодо утворення комісії та Положення про неї затверджується відповідним міністерством, центральним органом виконавчої влади та іншим державним органом, зазначеним в абзаці другому цього пункту.

Положення про міжвідомчу комісію затверджується Мінсоцполітики. До складу міжвідомчої комісії включаються фахівці Міноборони, МВС, Національній гвардії, СБУ, Службі зовнішньої розвідки, Адміністрації Держприкордонслужби, Адміністрації Держспецтрансслужби, Управління державної охорони, Адміністрації Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, також можуть включатися фахівці інших державних органів та представники громадських організацій.

Для надання статусу учасника бойових дій особам, зазначеним в абзаці другому пункту 2 цього Порядку, командири (начальники) військових частин (органів, підрозділів) або інші керівники установ, закладів у місячний строк після завершення особами виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення зобов’язані подати на розгляд комісії, утвореної міністерством, центральним органом виконавчої влади чи іншим державним органом, у підпорядкуванні яких перебували військові частини (органи, підрозділи), установи та заклади, у складі яких проходили службу чи працювали особи, довідки за формою згідно з додатком 1 та документи із зазначених у пункті 4 цього Порядку, які є підставою для надання статусу учасника бойових дій.

Комісії вивчають документи, у разі потреби заслуховують пояснення осіб, стосовно яких вони подані, свідків та у місячний строк з дня надходження документів приймають рішення щодо надання статусу учасника бойових дій. За відсутності підстав повертають їх до військових частин (органів, підрозділів), установ, закладів, з метою подальшого опрацювання.

Комісії інформують у місячний строк Державну службу у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції про осіб, яким надано статус учасника бойових дій, за формою згідно з додатком 3.

Комісії подають на розгляд міжвідомчої комісії документи із спірних питань, які потребують міжвідомчого врегулювання..

Міжвідомча комісія розглядає документи, надіслані комісіями, та у разі потреби уточнює інформацію про осіб, стосовно яких вони подані (надсилає необхідні запити тощо), заслуховує пояснення таких осіб, свідків, представників державних органів  та у місячний строк з дня надходження документів (уточненої інформації) приймає рішення щодо надання статусу учасника бойових дій, про що інформує комісію.

 

Відповідно до пункту 2 Порядку статус учасника бойових дій надається:

 

- військовослужбовцям (резервістам, військовозобов’язаним) та працівникам Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, особам рядового і начальницького складу , військовослужбовцям, працівникам МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції;

- працівникам підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення.

Пунктом 9 Порядку визначено, що посвідчення учасника бойових дій і відповідний нагрудний знак особам, зазначеним в абзаці другому пункту 2 цього Порядку, яким надано статус учасника бойових дій, видаються органами Міноборони, МВС, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Адміністрації Держприкордонслужби, Адміністрації Держспецтрансслужби, Управління державної охорони, Адміністрації Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, а особам, зазначеним в абзаці третьому пункту 2 цього Порядку, яким надано статус учасника бойових дій,- Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

В той же час, в пункті 7 Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.1994 №302 зазначено, що “Посвідчення учасника бойових дій“ і нагрудний знак видаються органами Міноборони, МВС, ДСНС, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, ДПтС, Адміністрації прикордонної служби, Держспецзв’язку, а також Держспецтрансслужбою за місцем реєстрації ветерана.

“Посвідчення інваліда війни“, “Посвідчення учасника війни“ і відповідні нагрудні знаки, “Посвідчення члена сім’її загиблого “ видаються органами праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації громадянина.

Враховуючи викладене, питання видачі посвідчень учасникам бойових дій і відповідний нагрудний знак працівникам підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення визначено постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 №413 (із змінами, внесеними згідно постанови Кабінету Міністрів України №104 від 04.02.2015).

Отже, з огляду на викладене вбачається, що до органів праці та соціального захисту населення не відноситься питання видачі посвідчення учасникам бойових дій і відповідний нагрудний знак.

 

Управління праці та соціального захисту населення

Богунської  районної  ради  м. Житомира

 

 


 

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

учасників АТО, які постраждали внаслідок

антитерористичної операції

 

 

Держава гарантує безоплатне та позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції, незалежно від установлення їм інвалідності.

Вартість виробу для  учасника АТО установлюється залежно від його потреб та не обмежена в сумі.

 

До технічних та інших засобів реабілітації належать: 
– протезні вироби (включаючи протезно-ортопедичні вироби (ортези, протези), ортопедичне взуття);
– засоби для пересування (крісла колісні); 
– спеціальні засоби для самообслуговування та догляду допоміжні засоби для особистого догляду та захисту: наколінники, налокітники, рукавиці на протез, чохли для кукс верхніх та нижніх кінцівок, вкладиші із силіконової або селевої композиції для кукс верхніх та нижніх кінцівок, подушки протипролежневі та інші; 
– допоміжні засоби для особистої гігієни: крісла-стільці, сидіння на унітаз, сидіння-надставки на унітаз, щипці для туалетного паперу, стільці, табурети, сидіння для ванни та душу, східці, підставки для ванни, умивальники);
– допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому (палиці, милиці, ходуни, поручні);
– меблі та оснащення (столи, меблі для сидіння, ліжка, матраци протипролежневі, перила та поручні, брусся, опори).
 
 

Перелік необхідних документів

для отримання технічних та інших засобів реабілітації

·        паспорт (копія та оригінал);

·        ідентифікаційний код (копія та оригінал);

·        рішення військово-лікарської комісії чи висновок лікарсько-консультативної комісії про потребу в забезпеченні необхідним виробом;

·        витяг з наказу командира військової частини (начальника територіального підрозділу) або довідка про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва), видана командиром військової частини (начальником територіального підрозділу), з відомостями про участь в антитерористичній операції (для військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців та працівників МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, інших утворених відповідно до законів військових формувань, яким не встановлено інвалідність).

 

 

 

 

Куди звертатися?

 

Зазначений перелік документів особою або його законним представником подається до органу соціального захисту населення міських та районних державних адміністрацій за зареєстрованим місцем проживання або за місцем фактичного проживання учасника АТО.

Працівники органів соціального захисту населення:

·  нададуть ґрунтовну консультацію щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;

· ознайомлять із каталогами технічних та інших засобів реабілітації;

· ознайомлять із відповідним переліком протезно-ортопедичних підприємств, які виконують індивідуальні заявки на безкоштовне виготовлення технічних та інших засобів реабілітації;

· видадуть направлення на забезпечення необхідними технічними та іншими засобами реабілітації.

 

Особа обирає протезно-ортопедичне підприємство, на якому буде проведено протезування (ортезування) або ж забезпечено необхідним технічним засобом реабілітації.

На обраному заявником підприємстві буде проведено огляд учасника АТО  та подальший супровід із надання протезно-ортопедичної допомоги.

 

 

За детальнішою інформацією звертатися до Державної служби України з питань ветеранів, інвалідів та учасників антитерористичної операції:

01601, м. Київ, Музейний провулок, 12

тел.:    (044) 281-08-48,

            (044) 281-08-50,

            (044) 281-08-48.

 

Додаток:

1. Відповідальні особи структурних підрозділів соціального захисту населення.

2. Перелік протезно-ортопедичних підприємств вітчизняної галузі.

 

 

 

 

 

 

Додаток 1.

 

Список відповідальних осіб структурних підрозділах соціального захисту населення

 

 

Структурний підрозділ

ПІП

Посада

Контактний номер телефону

1

Департамент соціальної політики Вінницької ОДА

Лєвакова Наталія Миколаївна

 

Заступник директора Департаменту – начальник управління з питань соціальної підтримки населення

(0432) 56-25-74

Комісарчук Майя Іллівна

 

Начальник відділу соціального обслуговування інвалідів та ветеранів

(0432) 56-26-29

2

Департамент соціального захисту населення Волинської ОДА

Сірбіненко Людмила Василівна

Заступник директора департаменту соціального захисту населення

(0312) 24-84-71

 

Семенюк  Наталія Вікторівна

Начальник відділу персоніфікованого обліку пільг та інвалідів

(0312) 77-82-05

 

Бойко Тарас Степанович

Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг та інвалідів

(0312) 24-34-56

 

3

Департамент соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА

Сливна Валентина Олексіївна

Заступник директора

(056) 713-63-09

 

Бейцун Анатолій Федорович

Начальник управління у справах інвалідів та ветеранів

(056) 231-87-38

 

Недодатко Ольга мАрківна

Начальник відділу реабілітації, обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці

(056) 713-66-43

 

4

Департамент праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА

Павлюк

Василь Петрович

Заступник директора департаменту  –

начальник управління соціального захисту населення

(0412) 24-08-48

 

Д'яченко

Анатолій Петрович

Заступник начальника управління соціального захисту населення- начальник відділу соціального обслуговування населення та стаціонарних установ

(0412) 24-08-41

5

Департамент соціального захисту населення Закарпатської ОДА

Микулець

В’ячеслав Іванович

Заступник директора департаменту-начальник управління.

(0312) 63-55-83

 

Ковтун

Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст відділу.

(0312) 61-40-63

 

6

Департамент соціального захисту населення Запоріжської ОДА

Гончаренко

Галина Андріївна

Заступник директора Департаменту - начальник управління соціальних послуг та соціального забезпечення

 

(0617) 63-35-55

Герасименко

Вікторія Володимирівна

Заступник начальника управління – начальник відділу у справах інвалідів та людей похилого віку

 

(0617) 64-22-78

7

Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА

Юрченко

Аліса Костянтинівна

Заступник начальника управління – начальник відділу у справах інвалідів та організації соціальних послуг

(0342) 72-35-53

Галюк

Василь Михайлович

Головний спеціаліст відділу у справах інвалідів та організації соціальних послуг

(0342) 72-55-78

 

8

Департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації

Винник

Олександр Миколайович

Заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення

(044) 206-74-86

Незенко

Валерія Михайлівна

Заступник начальника управління соціального захисту населення - начальник відділу обслуговування пенсіонерів, інвалідів війни та праці

(044) 206-74-86

9

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської ОДА

Юхименко

Віталій Миколайович

Заступник директора департаменту – начальник управління соціальних послуг

(0522) 22-89-55

Колесніков

В’ячеслав Леонтійович

Начальник віділу з питань соціального захисту інвалідів, ветерівн війни та IT- підтримки

(0522) 32-29-68

Одарченко

Ганна Ататоліївна

Головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та IT- підтримки

(0522) 22-29-41

10

Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА

Медвідь

Тетяна Дмитрівна

Начальник управління соціального обслуговування та захисту населення

(032) 255-38-18

Курницька

Олександра Михайлівна

Начальник відділу реабілітації та обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці

(032) 261-25-54

11

Департамент соціального захисту населення Миколаївської ОДА

Бєлкіна

Любов Петрівна

Заступник директора департаменту – начальник управління соціальних послуг

(0512) 55-16-03

 

Недвиженко

Тетяна Юріївна

Начальник відділу по роботі з інвалідами та ветеранами

(0512) 24-22-53

12

Департамент соціального захисту населення Одеської ОДА

Коваленко

Лілія Валентинівна

 

Заступник директора Департаменту -

начальник управління соціального захисту

(048) 785-18-43

Дементьєва

Тетяна Миколаївна

Начальник відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці

(048) 784-72-54

13

Департамент праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА

Матуйзо

Світлана Василівна

Заступник

директора

Департаменту

(0532) 63-28-64

 

Федій

Тетяна Іванівна

Начальник відділу у справах інвалідів та ветеранів

(0532) 68-12-76

 

Гузиніна

Світлана Сергіївна

Заступник начальника відділу у справах інвалідів та ветеранів

(0532) 68-12-76

 

Громенко

Тетяна Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу у справах інвалідів та ветеранів

(0532) 68-12-34

 

14

Департамент соціального захисту населення Рівненської ОДА

Шамак

Олексій Олександрович

Заступник директора департаменту – начальник управління праці та соціального обслуговування населення

 

(0362) 22-14-37

 

Коваль

Сергій Володимирович

Заступник начальника управління праці та соціального обслуговування населення – начальник відділу соціального обслуговування населення

 

 

(0362) 22-14-37

 

15

Департамент соціального захисту населення Сумської ОДА

Мусіяка

Людмила Петрівна

Заступник директора департаменту – начальник управління з питань соціальних виплат та соціального обслуговування населення

(0542) 60-02-10

Марченко

Тетяна Іванівна

Начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту інвалідів

(0542) 60-02-08

16

Департамент соціального захисту населення Тернопільської ОДА

Кланца

Павло Миколайович

 

Начальник управління організації надання соціальних послуг

(0352) 52-26-13

 

 

Смолій

Оксана Василівна

 

Заступник начальника управління – начальник відділу координації та контролю діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги

(0352) 52 26 13

 

Курило

Сергій Петрович

 

Головний спеціаліст відділу координації та контролю діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги, управління організації надання соціальних послуг

(0352) 52 30 56

 

 

17

Департамент праці та соціального захисту населення Харківської ОДА

Єрміліна

Тетяна Іванівна

Заступник директора Департаменту – начальник управління у справах захисту інвалідів та населення, постраждалого внаслідок  Чорнобильської катастрофи

(057) 705-26-83

 

Гусєва

Марина Віталіївна

начальник відділу у справах інвалідів та ветеранів

 

(057) 705-41-80

 

18

 

Департамент соціального захисту населення Херсонської ОДА

Князєва

Олена Володимирівна

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, начальник управління соціального захисту населення

(0552) 22-34-69

Томіліна

Галина

Ростиславівна

Заступник начальника управління соціального захисту населення, начальник відділу соціальних послуг і стаціонарних закладів Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації

 

(0552) 26-16-17

19

Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА

Дідик

Микола Миколайович

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації

(0382) 79-41-06

Гловацький

Іван Іванович

Начальник управління у справах інвалідів, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та кадрово-правової роботи

(0382) 79-40-23

Онищук

Вероніка Миколаївна

начальник відділу по забезпеченню інвалідів спецавтотранспортом та засобами реабілітації

(0382) 75-20-90

Молодий

Валентин Миколайович

Провідний економіст

(0382) 75-20-90

 

20

Департамент соціального захисту населення Черкаської ОДА

Могилей

Сергій Володимирович

Заступник директора Департаменту –

начальник управління соціального

захисту постраждалих внаслідок

Чорнобильської катастрофи та інвалідів

(0472) 37-34-93

 

Нечитайло

Тетяна Володимирівна

Начальник відділу реабілітації та обслуговування інвалідів, ветеранів і праці

(0472) 63-44-11

21

Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА

Пасічник

Наталья Вікторівна

заступник директора Департаменту – начальник управління

(0372) 24-55-37

 

Васеленюк

Жанна Степанівна

заступник начальника відділу соціальних гарантій, пільг та у справах сім”ї

(0372) 24-55-37

 

22

Департамент соціального захисту населення Чернігівської ОДА

Снегерьова

Інна Володимирівна

 

Заступник директора Департаменту – начальник управління соціального захисту населення

 

(0462) 72-80-69

Тимошенко

Юлія Вікторівна

Провідний спеціаліст відділу у справах інвалідів

(0462) 72-80-60

23

Департамент соціальної політики Київської міської державної адміністрації

Назаренко

Світлана Петрівна

Заступник директора Департаменту соціальної політики – начальник управління му справовх інвалідів та людей похилого віку

(044) 404-63-49

Гацанюк

Станіслав Петрович

Начальник відділу у справах інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

(044) 497-56-95

(044) 408-51-18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2.
 

Перелік вітчизняних підприємств,

на яких інваліди, діти-інваліди та інші окремі категорії населення, в тому числі постраждалі АТО

можуть отримати необхідні технічні та інші засоби реабілітації (протези, ортези тощо)

 

(для отримання направлення на безкоштовне забезпечення засобами реабілітації, виготовленням яких займаються вказані підприємства, необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем проживання)

 

Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, перелік таких засобів, затверджено постановою Кабінету Міністрів України

від 05.04.2012 № 321 (зі змінами)

 

 

Український науково-дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатності

вул. Клочківська, 339,

м. Харків, 61051

т. 057 337-76-30

 

Вінницька область

 

Вінницьке казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 126,

(0432) 55-20-08

виготовлення, поставка, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації (далі - ТЗР)

 

Приватне підприємство „Ортопедсервісцентр”

м. Вінниця,

проспект Юності, 11/1,

тел/факс (0432) 57-63-52

ortopedservis@ukr.net

ортези на хребет; ортези на нижні кінцівки та на верхні кінцівки; протези верхніх та нижніх кінцівок; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту; ортопедичне взуття; післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

 

 

ПП „Протезно-ортопедична майстерня”

м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 114,

(0432) 57-17-93, (067) 430-00-63

 

ортези на хребет; ортези на верхні та на нижні кінцівки; протези верхніх та нижніх кінцівок; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту; ортопедичне взуття, післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

Волинська область

 

ПП „Ескулап”

43020, м. Луцьк,

просп. Відродження, 2,

(0332) 78-80-50, 78-80-50

ортези на хребет, ортези на верхні кінцівки безшарнірні, ортези на нижні кінцівки шарнірні та безшарнірні

Дніпропетровська область

 

Дніпропетровське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

м. Дніпропетровськ,

вул. Героїв Сталінграду, 21,

(056) 370-58-72

виготовлення, поставка, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації

 

ТОВ „ТАНТА ПЛЮС”

м. Дніпропетровськ,

вул. Будьонного, 29, кв. 18,

095-411-58-07

крісла колісні виготовлені за індивідуальним замовленням, післягарантійний ремонт та технічне обслуговування крісел

 

Донецька область

 

Донецьке казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

м. Донецьк,

просп. Визволення Донбасу,11-а,

(062) 311-31-03, 311-37-17

виготовлення, поставка, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації, виготовлення протезів молочної залози, допоміжних засобів для особистого догляду та захисту

 

ТОВ Центр протезно-ортопедичної реабілітації інвалідів „Орттех”

83048, м. Донецьк,

вул. Артема,106,

тел/факс 8(062)304-34-96

E-mail: orteh@ukr.net

ортези на хребет; ортези на верхні та на нижні кінцівки; протези верхніх та нижніх кінцівок, допоміжні засоби для особистого догляду та захисту, післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

 

ТОВ „Донецький науково-виробничий комплекс СКУТ”

83048, м. Донецьк,

вул. Артема, буд. 132,

 (062) 311-13-29, ф.(062) 386-32-41,

E-mail: skut@mail.ru

поставка спеціальних засобів для орієнтування, спілкування та обміну інформацією (магнітофони, диктофони, годинники)

 

 

Житомирська область

 

Житомирське державне експериментальне

протезно-ортопедичне підприємство

м. Житомир,

вул. Гоголівська,103,

(0412)36-04-78

виготовлення, поставка, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації

 

Приватне підприємство

„Поступ-орто”

смт. Озерне, буд 52,

Житомирський район,

Житомирська обл.

(0412) 408-308

099-048-28-55

095-535-20-34

 

 

 

ортези на хребет

Запорізька область

 

Казенне підприємство „Науково-виробничий комплекс „Іскра”

69071, м. Запоріжжя,

вул. Магістральна, 84,

(061) 271-22-11

E-mail: market@iskra.zp.ua

крісла колісні серійного виробництва, післягарантійний ремонт та технічне обслуговування крісел колісних

Кіровоградська область

 

ТОВ „Друкмаш-центр”

м. Кіровоград,

вул. Волкова, 13-б,

(052) 230-17-12, 255-38-42

ортези на хребет з текстильних матеріалів, ортези на верхні та нижні кінцівки безшарнірні, протези молочної залози, крісла колісні виготовлені за індивідуальним замовленням, допоміжні засоби для особистого догляду та захисту, крісла колісні серійного виробництва, післягарантійний ремонт та технічне обслуговування крісел колісних

Луганська область

 

Луганське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

м. Луганськ,

вул. Фрунзе, 111-а,

(0642) 58-42-90

виготовлення, поставка, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації

 

 

 

ТОВ „Луганський центр протезування”

91057, м. Луганськ, Жовтневий р-н, квартал Гагаріна, 24 кв. 50,

E-mail: lug_cp@rambler.ru

ортези на хребет; ортези на верхні та на нижні кінцівки; протези верхніх та нижніх кінцівок; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту; ортопедичне взуття; післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

 

ТОВ „Центр протезування „Інвалтруд”

91045, м. Луганськ,

квартал 50 річчя Оборони Луганська, 12д,

тел.(0642) 63-98-30

E-mail: invaltrud@rambler.ru

протези нижніх кінцівок допоміжні засоби для особистого догляду та захисту; післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

Львівська область

 

Львівське казенне експериментальне підприємство

засобів пересування і протезування

м. Львів,

вул. Рудненська,10,

(032) 267-68-45, 267-94-15

 

виготовлення, поставка, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації, виготовлення крісел колісних

 

ТОВ „Ортотехнo”

79052, м. Львів,

вул. Ген. Курмановича, 9,

тел.229-30-81

E-mail: ortotehno@ukr.net

 

 

 

крісла колісні серійного виробництва

 

 

Приватне підприємство „Ортотоп”

79058, м. Львів,

вул. Циганівка, 12,

тел./факс (0322) 45-80-70,

E-mail: Ortotop@ukr.net

ортопедичне взуття

 

 

 

Підприємство „Ясени”

товариства інвалідів „РОК”

79058, м. Львів,

вул. Циганівка, 12а,

тел./факс (0322) 45-81-61,

E-mail: Jaseny@ukr.net

ортопедичне взуття

 

ТОВ „Реабілітація ЛТД”

м. Львів,

просп. Червоної Калини, 35,

тел.(032) 245-59-05

ортези на верхні та на нижні кінцівки; протези верхніх та нижніх кінцівок; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту; післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

 

Приватне підприємство

„АРОЛ ПЛЮС”

79057, м. Львів,

вул. Гайворонського, 27,

тел.(032) 245-24-65

E-mail: apol_plus@ukr.net

ортези на хребет; ортези на верхні та на нижні кінцівки; протези верхніх та нижніх кінцівок; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту; ортопедичне взуття; післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

 

Миколаївська область

 

Миколаївське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

м. Миколаїв,

пров. Ш. Кобера, 17,

(0512) 22-01-73

виготовлення, поставка, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації

 

Державний комплекс соціальної реабілітації дітей-інвалідів

м. Миколаїв,

вул. Дзержинського, 55,

(0512) 37-69-57

E-mail: goskompleks@mail.ru

ортези на верхні та на нижні кінцівки; ортопедичне взуття

 

 

Міжгалузеве учбово-виробниче підприємство „АПЕКС”

ВОІ „СОІУ”

54020, м. Миколаїв,

вул. Защука, буд. 10,

т/ф. 471434, 471502

післягарантійний ремонт та здійснення технічного обслуговування крісел колісних

Одеська область

 

Одеське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

м. Одеса,

вул. Терешкової, 11,

(048) 785-39-97

 

 

виготовлення, поставка, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації

 

Приватна фірма „Тєллус” 

м. Одеса,

вул. Академіка Філатова, 76, к. 8,

т. 048 715-47-17

ортези на хребет; ортези на верхні та на нижні кінцівки; протези верхніх та нижніх кінцівок; ортопедичне взуття; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту; післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

 

 

ТОВ „Фенікс-Медікал”

62009, м. Одеса,

вул. Сонячна, 5,

оф. 501,

www.fenix-medical.com.ua

(067) 926-20-22 (094) 947-55-12

 

крісла колісні серійного виробництва

 

 

ТОВ „Арвітум”

65011, м. Одеса,

вул. Старобазарний сквер, 3, оф. 15,

(048) 795-75-85
E-mail: arvitum@arvitum.com

 

ортези на нижні кінцівки безшарнірні (ортези на стопу)

Полтавська область

 

Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

м. Полтава,

вул.Монастирська,10,

(0532) 56-22-67

 

виготовлення, поставка, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації

 

ТОВ „Ортез

36014, м. Полтава,

вул. Пушкіна, 116,

(0532) 50-14-44

E-mail: ortez_poltava@mail.ru

 

ортези на хребет; ортези на верхні та на нижні кінцівки

 

ТОВ „Норма-трейд”

м. Полтава,

вул. Ковпака, 53,

т/ф. (0532) 68-85-73, 68-88-11

допоміжні засоби для особистої гігієни, допоміжні засоби для прання, купання і прийняття душу, засоби для ходіння керовані однією рукою, засоби для ходіння керовані обома руками, допоміжні засоби для переміщення або переносу, допоміжні засоби для підйому, меблі та оснащення серійного виробництва

Тернопільська область

 

Тернопільське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

м. Тернопіль,

вул.Тролейбусна,10,

(0352) 53-51-14

 

 

 

виготовлення, поставка, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації

 

Приватне підприємство „Центр протезування і реабілітації „Разан”

46020, м. Тернопіль,

вул. Волинська, 40,

E-mail: razan_2007@ukr.net

(0352) 43-61-86

067-370-64-56

ортези на хребет; ортези на верхні та на нижні кінцівки; протези верхніх та нижніх кінцівок; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту; післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

 

Приватне підприємство

„Форвард-орто”

46027, м. Тернопіль,

вул. Лучаківського, 6,

тел./факс. (0352) 51-30-03, 51 -33-73

www.forward-orto.com.ua

ортези на хребет; протези верхніх та нижніх кінцівок; ортези на верхні та нижні кінцівки; ортопедичне взуття виготовлене за індивідуальним замовленням; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту; крісла колісні серійного виробництва; післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

Харківська область

 

Харківське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

м. Харків,

вул. Котлова, 112

(057) 712-87-42

виготовлення, поставка, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації, виготовлення крісел колісних, засобів для ходіння керованих обома руками, меблів, допоміжних засобів для особистої гігієни

 

 

Харківське ДДПП

м. Харків, вул. Клочківська, 339

(057) 377-98-86

виготовлення, поставка, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації

 

ФОП Антощук Н.Л.

61204, м. Харків,

просп. Перемоги, 76, кв. 445

098-366-88-53

поставка матраців протипролежневих

 

ДП „Науково-виробнича фірма „Орттех-плюс”

61023, м. Харків,

вул. Пушкінська, 87,

тел/факс (057) 738-06-09

ортези на хребет

 

ТОВ „Виробниче протезно-ортопедичне підприємство „Опора-плюс”

м. Харків,

пров. Фанінський, 3, кв.35,

тел. (057) 732-57-21

ортези на хребет; ортези на верхні та на нижні кінцівки; протези верхніх та нижніх кінцівок; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту; післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

 

ТОВ „ОРТ-ДЦП-спеціалізований центр реабілітації”

61051, м. Харків,

вул. Широніна, 3,

тел. (057) 756-57-40

ортези на хребет (ортези для сидіння); ортези на нижні кінцівки безшарнірні; ортопедичне взуття

 

ТОВ „Ортсабо Спеціалізований Центр Реабілітації”

61051, м. Харків,

вул. Широніна, 3,

тел. (057) 756-57-40

E-mail: ortsabo@ukr.net

ортези на хребет (ортези для сидіння); ортези на нижні кінцівки безшарнірні; ортопедичне взуття

 

 

ТОВ „Турбота”

м. Харків,

вул. Клочківська, 339,

(057) 773-30-39

ортези на хребет; ортези на верхні та на нижні кінцівки; протези верхніх та нижніх кінцівок; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту; післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

 

Приватне протезно-ортопедичне підприємство Динаміка

м. Харків,

пров. Фанінський, 3,

тел. (057) 732-57-21

E-mail: dinamica@gmail.com

післягарантійний ремонт та здійснення технічного обслуговування крісел колісних, ортези на нижні кінцівки; протези нижніх кінцівок; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту

 

 

ТОВ „Науково – технічне підприємство „Спецмедтехніка”

61070, м. Харків,

пров. 1-й Лісопарківський, 1, тел.(057) 707-10-27

E-mail: smedtexnika@mail.ru

засоби для ходіння керовані однією рукою серійного виробництва

 

ТОВ „Ортсабо  Спеціалізований Центр Реабілітації”

61051, м. Харків,

вул. Широніна, 3,

тел. (057) 756-57-40

E-mail: ortsabo@ukr.net

ортези на нижні кінцівки шарнірні

 

Приватне протезно-ортопедичне підприємство „Динаміка”

61166, м. Харків,

провулок Фанінський, 3, кв. 35

т/ф.: (057) 732-57-21, 0503741443

E-mail: 2011.dinamica@gmail.com

 

ортези на нижні кінцівки (шарнірні, безшарнірні), протези нижніх кінцівок, допоміжні засоби, для особистого догляду та захисту

 

„АТ „Ортодопомога” у

формі ТОВ

м. Харків,

вул. Морозова, 20 А

(057) 252-41-23

050-647-82-71

 

засоби для захисту тулуба або всього тіла - подушки протипролежневі серійного виробництва

 

 

ТОВ „Протезно-ортопедичне підприємство „БІОТЕХНІКА”

м. Харків,

вул. Солдатська, 37-1,

(057) 738-06-09

ортези на хребет; ортези на нижні кінцівки; протези нижніх кінцівок; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту

 

Хмельницька область

 

Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

м. Хмельницький,

вул. Чорновола, 159/1,

(057)337-98-86

 

виготовлення, поставка, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації

 

Хмельницьке мале учбово-виробниче підприємство  „Воля”

Хмельницького обласного фонду „Соціальний захист та реабілітація інвалідів”

04119, м. Київ,

вул. Мельникова, буд.83-Д, оф. 110,

ел.: (044) 536 00 80 , (067) 46 79 396

E-mail:  volya-k@ukr.net

 

крісла колісні серійного виробництва

Чернівецька область

 

Чернівецьке приватне підприємство „Опора”

58013, м. Чернівці,

вул. Червоноармійська, буд. 77-Б,

(0372) 57-50-44, 0503744735

 

ортези на хребет, ортези на верхні та нижні кінцівки, протези верхніх та нижніх кінцівок; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту, ремонт протезно ортопедичних виробів

 

Підприємство інвалідів „Життя без бар’єрів” громадської організації інвалідів „Безбар’єрне місто”

58023, м. Чернівці,

вул. Демократична, 11,

т/ф. 0372) 52-87-14, 56-42-03,

095-88-170-14,  E-mail: gobm@i.ua

 

післягарантійний ремонт та технічне обслуговування крісел колісних.

м. Київ

 

Київське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

м. Київ,

вул. Фролівська, 4,

(044) 425-21-88

 

виготовлення, поставка, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації

 

ТОВ „Світ Літньої Людини та Реабілітації”

м. Київ,

вул. Жилянська, 29,

www.svit-ll.com

(044) 235-03-13

допоміжні засоби для особистої гігієни, засоби для ходіння керованих однією рукою, засоби для ходіння керовані обома руками, допоміжні засоби для переміщення або переносу, меблі та оснащення серійного виробництва поставка спеціальних засобів для орієнтування, спілкування та обміну інформацією (мобільні телефони для письмового спілкування марки MEDOK)

 

Філія „Ортез про” підприємства „Центр соціально-трудової реабілітації інвалідів м. Києва”

03150, м. Київ,

вул. Боженко, 86Б,

тел./факс 205-46-30

E-mail: ortez@mail.ru

 

ортези на хребет, ортези на верхні та нижні кінцівки, протези на нижні кінцівки, післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР, допоміжні засоби для особистого догляду та захисту серійного виробництва

 

ТОВ „Центр протезування „Едвардс”

03680, м. Київ,

вул. Боженко, 86Б

тел/факс 205-46-65

edwards@i.ua

протези верхніх та нижніх кінцівок (у тому числі складне протезування), допоміжні засоби для особистого догляду та захисту, післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

 

ТОВ „Ортомедика”

03150, м. Київ,

вул. Боженко, 86Б,

тел/факс 207-06-97

E-mail: orthomedica@mail.ru

 

ортези на хребет, ортези на верхні кінцівки безшарнірні, ортези на нижні кінцівки

 

ТОВ „Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр „Ортес”

04070, м. Київ,

вул. Фролівська, 4,

тел/факс 417-33-34

E-mail: ortes@bigmir.net

протези молочної залози; допоміжні засобів для особистого догляду та захисту (ліфи для кріплення протезів молочної залози); ортези на верхні кінцівки (компресійний рукав при лімфодемі)

 

Науково-виробничий центр „Антей ЛТД”

03062, м. Київ,

вул. Екскалаторна, 24,

тел/факс 400-11-67

E-mail: anteymm@ua.fm

крісла колісні серійного виробництва та виготовлені за індивідуальним замовленням, засоби для ходіння, керовані обома руками, допоміжні засоби для особистої гігієни, меблі та оснащення серійного виробництва

 

 

ТОВ Виробнича компанія Діспомед

01021, м. Київ,

пров. Липський, 3,

т. 371-69-69

E-mail: info@dispomed.kiev.ua

крісла колісні; допоміжні засоби для особистої гігієни;  засоби для ходіння, керовані однією рукою; засоби для ходіння, керовані обома руками серійного виробництва

 

 

Приватне акціонерне товариство „Деревообробний завод „Явір”

02140, м. Київ,

вул. Мельникова, 2/10,

тел.486-79-56,

E-mail: yavir@adamant.net

меблі серійного виробництва

 

 

Приватне підприємство „Ортосвіт”

02099, м. Київ,

вул. Бориспільська, 9,

тел/факс (067) 231-51-67

E-mail: ortosvit@mail.ru

ортези на хребет; ортези на верхні та на нижні кінцівки

 

 

ПП Ящук”

м. Київ,

пр-т Корольова, 12Є,

(044)274-60-40,0674677890, 0991577981

 

 

засоби для ходіння, керовані однією рукою серійного виробництва

 

 

 

ПАТ „Завод Артемзварювання”

04050, м. Київ,

вул. Мельникова, 2/10,

(044) 483-12-78; 501-69-04

E-mail: artsy@ukr.net

крісла колісні, допоміжні засоби для особистої гігієни серійного виробництва та виготовлені за індивідуальним замовленням, післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

 

 

ПОГ „ЦКРІ „Акмеа”

04119, м. Київ,

вул. Дегтярівська, 32,

483-01-05

E-mail: alma.sale@gmail.com

ортези на нижні кінцівки безшарнірні, виготовлені за індивідуальним замовленням; меблі серійного виробництва

 

 

ТОВ „Спеціалізоване протезно-ортопедичне підприємство                 „АЄ Брік”

м. Київ,

вул. Раїси Окіпної, 4,

тел. 0(44) 516-83-35

протези верхніх та нижніх кінцівок; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту; післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

 

 

ТОВ Константа-ЕКСПО

03062, м. Київ,

провулок Кулібіна, 3,

тел. 223-92-99

E-mail: constanta.expo@gmail.com

крісла колісні серійного виробництва

 

ТОВ „Антис-орто”

04107, Київ,

вул. Баговутівська, 1,

тел. 501-69-05

E-mail: marina-antis@ukr.net

ортези на хребет; ортези на верхні та на нижні кінцівки; протези верхніх та нижніх кінцівок; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту; ортопедичне взуття; післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

 

ТОВ „Ортотех-Сервіс ГмбХ”

04080, м. Київ,

вул. Туровська, 26,

тел. 417-05-15

E-mail: ortotech_alexs@ukr.net

ортези на нижні кінцівки; протези верхніх та нижніх кінцівок, у тому числі складне протезування; допоміжні засоби для особистого догляду та захисту; післягарантійний ремонт та технічне обслуговування ТЗР

 

ПП „БІО”

04209, м. Київ,

вул. Богатирська, 30,

тел. 412-01-95

ортези на хребет, ортези на верхні кінцівки безшарнірні, ортези на нижні кінцівки шарнірні та безшарнірні, протези нижніх кінцівок

 

 

ТОВ „СЛАЙГ МЕДІКАЛ”

м. Київ,

вул. Нагірна, 8/32,

т. 483-65-27, 490-21-75

допоміжні засоби для особистої гігієни, засоби для ходіння керованих однією рукою, засоби для ходіння керованих обома руками, крісла колісні серійного виробництва

 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare