Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 547260
Прогноз погоди
Гайдук Л.С.
 31 жовтня 2014 року в Житомирській  міській раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» претендентів на посади :
·        головного бухгалтера управління капітального будівництва Житомирської міської ради -  Гайдук Лідії Степанівни.
 
Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік Гайдук Л.С. додаються.
 
Інформація щодо результатів проведення перевірки
Гайдук Л.С.


31 січня 2015 року в Житомирській  міській раді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Гайдук Лідії Степанівни, яка претендувала на посаду головного бухгалтера управління капітального  будівництва Житомирської міської ради, але від призначення відмовилась.


Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  16  жовтня 2014  р. №  563, виконавчим  комітетом  Житомирської  міської  ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Гайдук Л.С.


За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гайдук Лідії Степанівни  не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою  статті 1 Закону України “Про очищення влади”.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare