Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131728
Прогноз погоди
Проекти рішень засідання виконавчого комітету від 18 листопада 2014 року

Повідомлення про засідання виконкому

Корольовської районної ради

               

 Чергове засідання виконкому Корольовської районної ради м. Житомира відбудеться 18 листопада 2014 року о 14 год. 30 хв. в малому залі засідань (кім. 320).

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. ЖИТОМИРА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від _________________№___________

 м.Житомир

Про дотримання

трудового законодавства

на підприємствах району

               

                Заслухавши і обговоривши інформацію завідувача сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення районної ради Борисюк А.С. «Про дотримання трудового законодавства на підприємствах району» виконком районної ради відмічає, що керівниками підприємств не в повній мірі виконується чинне законодавство про працю. На підприємствах не створені умови, які б забезпечували участь працівників в управлінні підприємством, не укладені колективні договори, не розроблені положення про оплату праці та її матеріальне стимулювання, посадові оклади та тарифні ставки встановлено без застосування міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень.

                В порушення статті 115 Кодексу законів про працю України на окремих підприємствах виплата заробітної плати проводиться один раз на місяць, часто порушуються строки її виплати, а при виплаті заборгованої заробітної плати працівникам не нараховується компенсація на втрачену частину заробітної плати у зв’язку з порушенням термінів її виплати.

Мають місце випадки, коли робота окремих категорій працівників у нічний час та надурочно, у святкові та вихідні дні не оплачується згідно чинного законодавства. Крім того, умови оплати праці погіршуються без попередження працівників за 2 місяці. Відпустки без збереження заробітної плати надаються терміном більше 15 календарних днів. Не проводиться атестація робочих місць за умовами праці, у зв'язку з чим працівники позбавляються певних пільг та компенсації за роботу в шкідливих умовах праці.

                З метою усунення недоліків, виявлених на окремих підприємствах району, та забезпечення конституційних прав працюючих громадян виконавчий комітет районної ради

ВИРІШИВ:

 

1.Інформацію про дотримання трудового законодавства окремими підприємствами району взяти до відома.

 2.Запропонувати керівникам підприємств:

2.1.Забезпечити безумовне дотримання вимог чинного законодавства щодо першочерговості виплати заробітної плати і вжити вичерпних заходів для погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

2.2.Забезпечити усунення виявлених порушень чинного законодавства про працю України до 1 січня 2015 року.

 2.3.Укласти колективні договори між адміністрацією та трудовим колективом відповідно до Закону України „Про колективні договори та угоди, створити умови, які б забезпечували участь працівників в управлінні підприємством.

2.4.Про хід виконання даного рішення повідомити виконком Корольовської районної ради до 10 січня 2015 року.

3.Управлінню праці та соціального захисту населення районної ради (Мисюк В.В.):

3.1.Продовжити вивчення питання щодо додержання законодавства про працю.

3.2.Активізувати методично-роз’яснювальну роботу на підприємствах, установах, організаціях з питання дотримання законодавства про працю.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О.Г.

 

 

Голова ради                                                                                                     О.В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _________________№___________

 м.Житомир

Про роботу адміністративної

комісії при виконавчому

комітеті Корольовської

районної ради у 2013 році та

за 9 місяців 2014 року

 

 

                Заслухавши інформацію Гарлінського О.Й., завідувача сектору юридичного забезпечення і з питань запобігання та виявлення корупції районної ради, відповідального секретаря адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради у 2013 році та за 9 місяців 2014 року, виконавчий комітет Корольовської районної ради відмічає, що адміністративна комісія здійснювала заходи по розгляду справ про адміністративні правопорушення, запобіганню правопорушень, зміцненню законності, сприянню виховання у громадян поваги до правил співжиття та відповідальності перед суспільством, підвищенню правової культури громадян.

Протягом звітного періоду адміністративна комісія провела 19 засідань, на яких розглянула 37 справ, винесла 36 постанов про накладання адміністративного стягнення та 1 постанову про закриття справи.

Штрафи, накладені адміністративною комісією, були сплачені на загальну суму 5376,6 грн. Для примусового виконання до Корольовського відділу державної виконавчої служби Житомирського міського управління юстиції було направлено 15 постанов про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 4114 грн. Зазначеним відділом державної виконавчої служби примусово стягнено штраф за 14 постановами на загальну суму 1500,6 грн.

Регулярно та вчасно надавалась інформація про роботу адміністративної комісії до прокуратури м. Житомира.

Адміністративною комісією проводилась певна виховна робота серед населення щодо дотримання законодавства України.

                Враховуючи зазначене вище та з метою покращення роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради, виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію «Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради у 2013 році та за 9 місяців 2014 року» взяти до відома.

 

2. Голові та відповідальному секретарю адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради (Гриценко М.М., Гарлінський О.Й.), відповідно до статті 305 Кодексу України про адміністративні правопорушення, здійснювати постійний контроль за примусовим виконанням постанов про стягнення штрафів.

 

3. Адміністративній комісії всебічно та об’єктивно розглядати адміністративні справи, продовжувати виконувати правозахисну, виховну та профілактичну діяльність під час розгляду справ про адміністративні правопорушення.

 

4. Просити Корольовський відділ державної виконавчої служби Житомирського міського управління юстиції вжити заходи щодо своєчасного та повного стягнення штрафів з громадян відповідно до постанов адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради.

 

5. Рішення райвиконкому від 21.05.13 № 42 «Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Корольовської районної ради у 2012 році» зняти з контролю як таке, що виконане в повному обсязі.

 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови ради Гриценка М.М.

 

 

Голова ради О.В.СояВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове