Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5210
візитів всього: 132381
Прогноз погоди
16.10.2014 - Про приватизацію, передачу в оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень міської ради
 
 
                       УКРАЇНА                              
 ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
                           ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я                        
        сесія шостого скликання      
 
  від   _________№ _____ 
 
 
 Про приватизацію, передачу в оренду
 земельних ділянок  громадянам
 та внесення  змін  до рішень  міської ради
 
Розглянувши заяви громадян, технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок та проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, керуючись Земельним  кодексом  України ст.ст. 2, 12, 35, 36, 39, 78, 80, 81, 86, 87, 89, 93, 103-126, 186¹, Законами України: “Про Державний земельний кадастр”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі” та “Про Державну  реєстрацію  речових  прав на нерухоме майно  та їх обтяжень”,  Постановою Верховної Ради України від 13.03.1992р. №2200-ХІІ “Про прискорення земельної реформи та приватизацію землі”,  Постановою Кабінету  Міністрів України  від 17.10.2012 № 1051 “Про затвердження порядку ведення  Державного земельного кадастру”,   міська рада 
 
    ВИРIШИЛА:
 
1.Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та надати земельні ділянки у власність та оренду  згідно з додатком 1 (кількість землекористувачів   ).
 
2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок.
Безоплатно передати у власність (приватизувати) та  надати в оренду земельні ділянки згідно з додатком 2 (кількість землекористувачів ), додатком  3 (кількість землекористувачів  ). 
 
3. Поновити  шляхом  укладання нового договору   оренди  землі  згідно з додатком 4 (кількість землекористувачів  ).
 
4. Землекористувачам, яким надано  у власність  та  оренду земельні ділянки, протягом двох місяців з дати прийняття  даного рішення,   звернутись до підрядних організацій  щодо   винесення  межі земельних ділянок  в натурі (на місцевості) та  зареєструвати  правовстановлюючі документи відповідно до вимог чинного законодавства.
Громадянам  сплатити  відновну вартість  зелених насаджень, що розміщенні на земельній ділянці  та представити  копію платіжних доручень   до отримання  витягу з даного рішення.
          
Землекористувачам, земельні ділянки яким надані на умовах оренди, в разі закінчення  терміну  користування  земельною ділянкою,  повернути  дані земельні ділянки у відання міської ради у стані, придатному для подальшого їх використання за призначенням, або звернутися до Житомирської міської ради за 2 місяці до закінчення договору оренди землі, щодо поновлення дії договору оренди.
 
5. У разі не своєчасного  оформлення та державної реєстрації  в установленому законом  порядку, речових прав  на  земельну ділянку, управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради  направити  матеріали щодо правомірності використання землі в органи державного  контролю за використанням та охороною земель Житомирської  області.
            
6. Внести зміни в:
 
7. Вважати таким що втратив чинність:
 
8. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо  поділу  та об’єднання:
 
9.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо поділу:    
                   
10. Для подальшого вирішення питання  встановлення  порядку  користування  земельною ділянкою в судовому порядку  затвердити  технічну документацію  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж  земельної ділянки за адресою:  
 
11. Землевласникам та землекористувачам забезпечити можливість доступу на земельні ділянки відповідним службам для обслуговування і ремонту об’єктів загального користування та інженерної інфраструктури.
 
12. Доручити управлінню регулювання земельних відносин Житомирської  міської   ради   після  прийняття  рішення  сприяти  виконанню пунктів щодо оформлення  договорів оренди землі.  
 Попередити  заявників про те, що Житомирська міська рада та її виконавчі органи не несуть  відповідальності, за  достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених  технічною документацією із землеустрою. 
 
13. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника  міського голови   з   питань  діяльності  виконавчих органів ради  відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
 
  Секретар міської ради                                                                      Л.В.Цимбалюк
 
 
01.12.2014 Внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове