Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 134385
Прогноз погоди
14.10.2014 -Про погодження встановлення павільйонів зупинок громадського транспорту
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

  від ______________ № _______
                               м. Житомир

Про погодження
встановлення павільйонів
зупинок громадського транспорту
 
З метою проведення благоустрою, розміщення та утримання в належному санітарному та естетичному стані павільйонів зупинок громадського транспорту, відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської  ради
 
ВИРІШИВ:
 
1.Погодити кандидату у народні депутати України Бобру Юрію Григоровичу встановлення павільйонів зупинок громадського транспорту за адресами: вул. Саєнка, буд.4 та вул. Саєнка, буд.56.
2.Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м.Житомира» забезпечити утримання павільйонів зупинок громадського транспорту відповідно до вимог чинного законодавства України.
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

Секретар міської ради           Л.В. Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове