Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70633
Прогноз погоди
08.10.2014 - Про відчуження автомобіля комунального підприємства «Містобудівна політика міста Житомира» Житомирської міської ради
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
від _________№__________
              м. Житомир
 
Про відчуження автомобіля комунального
підприємства «Містобудівна політика
міста Житомира» Житомирської міської ради

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Містобудівна політика міста Житомира» Житомирської міської ради, відповідно до Положення про порядок відчуження та списання майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Житомира, затвердженого рішенням міської ради від 29.09.2005 № 550, згідно із ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Дозволити комунальному підприємству «Містобудівна політика міста Житомира» Житомирської міської ради  відчужити шляхом продажу з аукціону автомобіль ГАЗ 3110, 2003 року випуску, державний реєстраційний № АМ 3661 ВЕ, який перебуває на балансі даного підприємства.
2. Затвердити початкову вартість транспортного засобу згідно експертної оцінки, проведеної фізичною особою – підприємцем Керовою Наталією Анатоліївною, в розмірі 24000 грн. з урахуванням ПДВ.
3. Отримані внаслідок відчуження автомобіля кошти (за вирахуванням плати за послуги та сплати податків) зараховуються на рахунок комунального підприємства «Містобудівна політика міста Житомира» Житомирської міської ради і направляються на інвестиції даного підприємства.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухомлина С.І.
 
Секретар міської ради       Л.В. Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.