Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5459
візитів всього: 400032
Прогноз погоди
Звіт про відстеження результативності регуляторного акта- рішення Житомирської міської ради від 29.09.05 № 550 “Про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що перебуває у власності територіальної громади міста Житомира»
           Звіт про відстеження результативності регуляторного акта
 
 
«03» жовтня  2014 року                                                                 м. Житомир
 
 
Вид та  назва  регуляторного акта: рішення Житомирської міської ради від 29.09.05 № 550 “Про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що перебуває у власності територіальної громади міста Житомира».
 
Назва виконання заходів з відстеження: відстеження  результативності дії регуляторного акта проведено відділом по управлінню та приватизації комунального майна департаменту власності та ринкового регулювання міської ради.
 
Цілі  прийняття регуляторного акта:   цілями  прийняття    даного регуляторного акту є встановлення  порядку  відчуження та списання комунального майна, що знаходиться на балансах комунальних підприємств з визначенням:
- переліку документів, необхідних для надання дозволу на відчуження або списання;
-  органу, який надає дозвіл на списання або відчуження;
-  порядок перерахування коштів за відчуження майна та інше.
 
Строк виконання заходів з відстеження: 01жовтня 2014р.- 03  жовтня 2014 року.
 
Тип відстеження: періодичне.
 
Методи одержання  результатів  відстеження:  для відстеження результативності регуляторного акту використовувався метод збору даних комунальних підприємств та установ територіальної громади м. Житомира про відчуження та списання комунального майна.
 
Дані, на основі яких відстежувалась результативність: протягом дії регуляторного акту в 2011-2014 роках відчуження комунального майна відповідно до прийнятого Положення не проводилось, тому відстеження результативності регуляторного акту здійснювалось  на основі аналізу даних комунальних підприємств та установ про списання майна територіальної громади міста.
 
 
 
         Кількісні та якісні показники:
 
 №
 п/п
    Рік
Кількість   дозволів  на списання комунального майна
В т.ч. на списання основних фондів по видам
  1
з   01.10.11
до  31.12.11
-
 
                    -
  2
2012 рік
57
будівлі: -
транспортні засоби: 4
інше обладнання: 53
  3
2013 рік
18
будівлі: -
транспортні засоби:  5
інше обладнання:  13
  4
з   01.01.14
до 01.10.14
4
будівлі:  2
транспортні засоби: -
інше обладнання:    2   
 
 
Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей: регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей,  реалізація його положень є необхідною та ефективною. Положення про порядок відчуження та списання майна, що перебуває у власності територіальної громади міста Житомира    забезпечує
належне виконання єдиних вимог до відчуження та списання комунального майна. Дане рішення не потребує внесення змін та доповнень.
 
 
 
 
 
 
Заступник директора
департаменту, начальник
відділу                                                                                            О.Б.Кравчук
 
 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове