Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5194
візитів всього: 132590
Прогноз погоди
03.10.2014 - Про передачу майна з балансу комунальної установи Центральна міська лікарня №2 на баланс комунальної установи «Центральна дитяча міська лікарня»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                   м. Житомир
 
Про передачу майна з балансу комунальної установи Центральна
міська лікарня №2 на баланс комунальної установи «Центральна
дитяча міська лікарня»
 
З метою ефективного та раціонального використання медичного обладнання, розглянувши клопотання комунальних установ Центральна міська лікарня №2 та «Центральна дитяча міська лікарня», відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
 
1. Передати з балансу комунальної установи Центральна міська лікарня №2 на баланс комунальної установи «Центральна дитяча міська лікарня» медичне обладнання зазначене у додатку 1 до даного рішення.
2. Комунальним установам «Центральна дитяча міська лікарня» та Центральна міська лікарня №2 оформити відповідно до чинного законодавства акти приймання - передачі вищезазначеного медичного обладнання.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

Секретар міської ради                          Л.В.Цимбалюк
 
 
 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове