Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70657
Прогноз погоди
22.09.2014 - Про виділення коштів з міського бюджету на коригування проектно-кошторисної документації по благоустрою русел малих річок Крошенки та Руданки
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Проект РІШЕННЯ
від ______________№________
м. Житомир

Про виділення коштів з міського бюджету
на коригування проектно-кошторисної документації
по благоустрою русел малих річок Крошенки та Руданки
 
Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Виділити кошти з міського бюджету на проведення комплексу робіт по коригуванню існуючої проектно-кошторисної документації 1992 року по благоустрою русел малих річок Крошенки та Руданки третя черга (І етап).
2. На черговому після виконання робіт з коригування проектно-кошторисної документації, вказаної в пункті 1 цього рішення, пленарному засіданні міської ради розглянути питання щодо виділення коштів з міського бюджету на виконання робіт з днопоглиблення річки Руданки в районі 1-ї Мар’янівської лінії, провулку 6-го Транзитного та вул. Руданської в місті Житомирі.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Секретар міської ради                        Л.В. Цимбалюк

Суб’єкт внесення проекту рішення
Депутат міської ради                                                Мірошніков С.О.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.