Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 10
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131734
Прогноз погоди
Проекти рішень засідання виконавчого комітету від 21 жовтня 2014 року

Повідомлення про засідання виконкому

Корольовської районної ради

               

 

     Чергове засідання виконкому Корольовської районної ради м. Житомира відбудеться   21 жовтня  2014 року о 14 год. 30 хв. в малому залі засідань                     (кім. 320).

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА РАЙОННА РАДА

м. Житомира

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _____________ № _______                                       

Про стан виплати компенсації

за шкоду, заподіяну здоров’ю, по втраті годувальника,

щорічної допомоги на оздоровлення та матеріальної

допомоги при скороченні громадян, які постраждали

внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управління праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради  м.Житомира Холоднюк Т.В. щодо виплати компенсації за шкоду,  заподіяну здоров’ю, по втраті годувальника, щорічної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги при скороченні громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, виконком районної ради відмічає, що відділом проводиться відповідна робота.

Станом на 01 вересня 2014 року в управлінні праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради перебуває на обліку 1,7 тис. громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Нарахування і виплата вказаних вище допомог та компенсацій здійснюється відповідно до статті 48 Закону України „Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Протягом 2014 року за вказаними видатками нараховано 187,5 тис. грн.

Кошти з державного бюджету надходять своєчасно, простроченої заборгованості немає.

        В результаті неузгодженості в законодавстві, яка призводить до чисельних судових позовів, вирішених на користь  окремих громадян,  державною казначейською  службою України приймаються документи від позивачів для виконання рішень суду з спеціальної державної бюджетної програми.

        Інформація про  стан виплат за судовими рішеннями знаходиться на постійному контролі у Департаменті праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, проте питання законодавчого неузгодження може бути вирішене лише на урядовому рівні.

 

Враховуючи зазначене вище, виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

     1. Інформацію про стан виплати компенсації за шкоду, заподіяну здоров’ю, допомоги на оздоровлення та допомоги у випадку звільнення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, взяти до відома.

 

     2. Управлінню  праці та соціального захисту населення  Корольовської районної ради (начальник  Мисюк В.В.):

 

     2.1 Проводити      роботу    по     соціальному   захисту     постраждалих     громадян, здійснювати   виплати  за  напрямом    «Компенсації  за шкоду, заподіяну здоров’ю, по втраті годувальника, щорічної допомоги на здоровлення та матеріальної допомоги при скороченні громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у встановлені терміни та в межах повноважень управління;

     2.2 Продовжувати     роботу     по оскарженню   судових     рішень щодо виплат визначених Законом України «Про статус та соціальний захист громадян, які   постраждали       внаслідок      Чорнобильської  катастрофи» .

     2.3 Продовжувати здійснювати облік та  контроль  виконавчих документів про стягнення коштів та зобов'язального характеру, надавати відповіді та проводити звірку з державною виконавчою службою та органами державної казначейської служби України.

                 

                3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого  справами виконкому Чеховського П.М.

 

Голова ради                                      О. В. Соя

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

м. ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від   ____________  № ______                                  

Звіт про виконання районного

бюджету за  9 місяців  2014 року

 

Заслухавши звіт начальника фінансового відділу районної ради  Когут А. В. про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року виконавчий комітет районної ради відмічає, що до районного бюджету надійшло доходів  по загальному фонду –              88 658 845 грн. 67 коп., що становить 91,0% та спеціальному фонду - 68 488 грн. 00 коп., або 100 % до уточнених  планів.  

Субвенція на виконання повноважень, делегованих міською радою, надійшла з міського бюджету по загальному фонду  в сумі  3 970 145 грн. 26 коп., що становить 91,4% та спеціальному фонду - 68 488 грн. 00 коп., або 100%  до уточнених  планів. Субвенції з державного бюджету на відшкодування пільг, субсидій населенню та виплату допомог сім’ям з дітьми, на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях  надійшла в сумі 84 687 850 грн. 41 коп., що становить 91,0 % до уточненого плану. Надходження від адміністративних штрафів, що накладаються  адміністративною комісією, становлять 850 грн. 00 коп.

    За 9 місяців 2014 року із районного бюджету проведено фінансування видатків  по загальному фонду на суму 88 715 627 грн. 78 коп., що становить  91,0% та спеціальному фонду – 68 488 грн. 00 коп., або 100%  до уточнених планів.

    Відповідно до пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України та статті 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет районної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року з урахуванням субвенції з державного бюджету по доходах загального фонду – 88 658 845 грн. 67 коп., що становить 91,0% та спеціального фонду - 68 488 грн. 00 коп., або  100 % до уточнених планів  та по видатках  загального фонду в сумі  88 715 627 грн. 78 коп., що становить 91,0 % та  спеціальному фонду – 68 488 грн.00 коп., або 100% до уточнених планів.

 

          2. Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року внести на затвердження чергової сесії районної ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  ради з питань діяльності виконавчих органів ради Орлову О. Г. та начальника фінансового відділу районної ради Когут А. В.

 

 

Голови  ради                                                                                      О. В. Соя

 

 

УКРАЇНА

КОРОЛЬОВСЬКА  РАЙОННА РАДА

М.ЖИТОМИРА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Від _________________№___________

 м.Житомир

Про затвердження положення про

районну комісію по призначенню

субсидій та державної соціальної

допомоги малозабезпеченим сім’ям

у новій редакції

 

В зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», виконавчий комітет районної ради

 

ВИРИШІВ:

 

1. Затвердити «Положення про районну комісію по призначенню субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» у новій редакції згідно додатку.

 

2. Рішення райвиконкому від 19.08.09 № 73 «Про внесення змін до «Положення про комісію по призначенню субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» та складу комісії», від 15.04.2009 № 35 «Про затвердження нового складу комісії та Положення про комісію по призначенню субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» вважати такими, що втратили чинність.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Гриценка М. М.

 

Голова ради                                                                                               О. В. СояВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове