Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5191
візитів всього: 133723
Прогноз погоди
10.09.2014 - Про роботу управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                   м. Житомир
Про роботу управління
транспорту і зв’язку
Житомирської міської ради

Заслухавши і обговоривши інформацію про стан роботи управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради виконавчий комітет міської ради зазначає, що основним напрямком роботи підприємства є забезпечення сталого функціонування і подальшого розвитку міського пасажирського транспорту, виконання необхідних обсягів та якості перевезень пасажирів міським пасажирським транспортом в м.Житомирі.
Відповідно до Законів України «Про міський електричний транспорт», «Про автомобільний транспорт», ст.28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Звіт про роботу управління транспорту і зв’язку міської ради, що додається до оригіналу даного рішення, взяти до відома.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
Секретар міської ради                                                                   Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове