Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5186
візитів всього: 132239
Прогноз погоди
08.09.2014 - Про проведення інвентаризації об’єктів енергетичної, телекомунікаційної та газової систем, що розміщенні на земельних ділянках в межах міста Житомира та забезпечення сплати за користування землею
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від _____________№____________

м. Житомир
 
Про проведення інвентаризації об’єктів
енергетичної, телекомунікаційної та
газової систем, що розміщенні на земельних
ділянках в межах міста Житомира та забезпечення
сплати за користування землею
 
Відповідно до ст. ст. 13,14 Конституції України, ст. ст. 12, 19, 73, 75, 76, 204 Земельного Кодексу України, ст. 14 Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів», Закону України «Про телекомунікації», Закону України «Про трубопровідний транспорт», розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 №156-р «Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 році в процесі їх виконання», розпорядження Житомирської обласної державної адміністрації від № «Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів Житомирської області та економічного використання бюджетних коштів у 2014 році», керуючись ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою КМУ №513 від 23.05.2012р. «Про інвентаризацію земель», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Зобов’язати ПАТ «Житомиробленерго», ПАТ «Житомиргаз», Житомирську філію ПАТ «Укртелеком» та операторів мережі мобільного зв’язку, кабельних мереж та інтернет-провайдерів:
- до 01.12.2014 р. надати виконавчому комітету Житомирської міської ради (в особі Управління комунального господарства) схеми розміщення та документи право власності на об’єкти енергетичної, телекомунікаційної та газопровідної інфраструктури (опори повітряних ліній електропередач, трансформаторні підстанції, розподільчі пункти та пристрої, станційні споруди, антени, вежі, інженерні комунікації та інші технічні засоби телекомунікації), які розмішуються в межах міста Житомира.
1. Доручити Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради, спільно з Управлінням комунального господарства та КП «ЖМЦЗВ»:
- до 01.04.2015 р. провести інвентаризацію земель енергетичної, телекомунікаційної та газопровідної інфраструктури (опори повітряних ліній електропередач, трансформаторні підстанції, розподільчі пункти та пристрої, станційні споруди, антени, вежі, інженерні комунікації та інші технічні засоби телекомунікації), що знаходяться у комунальній власності;
2. ПАТ «Житомиробленерго», ПАТ «Житомиргаз», Житомирську філію ПАТ «Укртелеком» та оператори мережі мобільного зв’язку, кабельних мереж та інтернет-провайдери до 01.05.2015 р. звернутися до Житомирської міської ради з заявами щодо оформлення прав на земельні ділянки на яких розташовані об’єкти енергетичної, телекомунікаційної та газопровідної інфраструктури (опори повітряних ліній електропередач, трансформаторні підстанції, розподільчі пункти та пристрої, станційні споруди, антени, вежі, інженерні комунікації та інші технічні засоби телекомунікації), які розміщуються в межах міста Житомира.
3. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради та постійній комісії Житомирської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування сприяти найшвидшому розгляду поданих заяв та розгляду на сесії міської ради.
4. ПАТ «Житомиробленерго», ПАТ «Житомиргаз», Житомирській філії ПАТ «Укртелеком» та операторам мереж мобільного зв’язку, кабельних мереж та інтернет-провайдерам, після отримання рішення на виготовлення проекту відведення земельних ділянок під інженерними комунікаціями, протягом 3-х місяців виготовити та надати на затвердження сесії міської ради проект землеустрою погоджений відповідно до чинного законодавства, з послідуючим укладанням договорів оренди.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Житомирської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, першого заступника міського голови.
Секретар міської ради                                           Л.В. Цимбалюк
 
 
Депутат Житомирської міської ради             Ю.В. Мойсеев
Заступник голови ГО «Об’єднання «Юнітек»  Т.В. Боросовський


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове