Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5186
візитів всього: 132247
Прогноз погоди
26.08.2014 - Про пайову участь замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ 

 

від___________№__________

 

 Про пайову участь замовників
будівництва (реконструкції)
у розвитку інженерно-транспортної
та соціальної інфраструктури м. Житомира


Розглянувши звернення замовників будівництва (реконструкції) щодо зміни умов договорів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира, відповідно до статей 5, 30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету міської ради від 19.12.2012 № 559 та рекомендацій узгоджувальної комісії  при  виконавчому комітеті Житомирської міської ради з розгляду питань, пов’язаних зі зміною умов договору пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Розстрочити замовнику будівництва на власній земельній ділянці магазину непродовольчих товарів та станції технічного обслуговування  (1 черга - магазин) по вул. Щорса, 174 у м.Житомирі Дорошенку Василю Івановичу сплату коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира у розмірі 38562,0 грн. строком на шість місяців з оплатою двома рівними частками у листопаді 2014 року та у січні 2015 року. Загальна сума сплати становить 43562,0  (сорок три тисячі п’ятсот шістдесят дві) грн. Внести відповідні зміни до договору пайової участі № 21 від 13.06.2014 шляхом укладання додаткової угоди. Умови сплати коштів  передбачити графіком внесення платежів пайового внеску у вигляді додатку до цієї угоди.
2. Розстрочити замовнику будівництва будівлі обідньої зали з кімнатами готельного типу на власній земельній ділянці  по вул. Івана  Гонти, 68 в м.Житомирі Оселедчуку Миколі Миколайовичу сплату коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира у розмірі 73962,0 грн. строком на шість місяців з оплатою щомісяця рівними частками. Загальна сума сплати становить 73962,0 (сімдесят три тисячі дев’ятсот шістдесят дві) грн. Зазначені умови щодо оплати передбачити графіком внесення платежів пайового внеску у вигляді додатку до договору.
3. Відстрочити замовнику реконструкції власної квартири №1 під перукарню в житловому будинку по вул. Київській, 50 в м.Житомирі Мошківській Віталіні Русланівні сплату коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира у розмірі 7438,0 грн. до 31 грудня 2014 року. Сума сплати становить 7438,0  (сім тисяч чотириста тридцять вісім) грн.
4. Відмовити у задоволенні клопотання замовника реконструкції власної  квартири №1 під перукарню в житловому будинку по  вул. Київській, 50 в м.Житомирі Мошківської Віталіни Русланівни щодо встановлення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира у 5% від кошторисної вартості будівництва у зв’язку із відсутністю підстав.
5. Відмовити у задоволенні клопотання замовника реконструкції власних будівель цехів за рахунок прибудови приміщень офісу та гаражу по вул. Перемоги, 13 в м.Житомирі Зражевця Валерія Івановича щодо сплати коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури м.Житомира трьома рівними частками у зв’язку із відсутністю підстав.
6. Відмовити у задоволенні клопотання замовника будівництва багатоквартирного двосекційного житлового будинку (1 черга) на Бульварі Старому, 14 в м.Житомирі ТОВ «Інвестиційна технологія» щодо розстрочки та встановлення графіку сплати коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної  інфраструктури м.Житомира у зв’язку із відсутністю підстав.
7. Управлінню капітального будівництва міської ради підготувати документи для укладення договорів із замовниками будівництва на умовах, визначених даним рішенням.
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухомлина С.І.

 

Секретар міської ради                                        Л.В. Цимбалюк

 

24.12.2014 внесено зміни ЗавантажитиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове