Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5353
візитів всього: 282644
Прогноз погоди
26.08.2014 - Про надання згоди Федорець Ю.В. на встановлення меморіальної дошки Артуру Пушанку
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від  _______________    №  ______    
                                      м. Житомир     
 
Про надання згоди Федорець Ю.В.
на встановлення меморіальної
дошки Артуру Пушанку
 
Розглянувши звернення Федорець Юлії Вікторівни про надання згоди на встановлення меморіальної дошки старшому солдату Збройних Сил України Артуру Пушанку, який трагічно загинув, захищаючи територіальну цілісність України на території Луганської області, відповідно до ст.ст. 10, 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати згоду Федорець Юлії Вікторівни на встановлення меморіальної дошки, присвяченої пам’яті Артура Пушанка, на фасаді будинку № 39 по вулиці Ватутіна в місті Житомирі, де він проживав.
2. Федорець Ю.В. здійснити встановлення та утримання даної меморіальної дошки відповідно до вимог чинного законодавства України, державних стандартів, норм і правил.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухомлина С.І.
 
Секретар міської ради        Л.В.Цимбалюк
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове