Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70663
Прогноз погоди
26.08.2014 - Про обстеження технічного стану житлових будинків
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від __________________ № ___________
                    м. Житомир
 
Про обстеження технічного стану
житлових будинків  

Розглянувши звернення та надані документи власниками квартир, акти міжвідомчої комісії по обстеженню технічного стану житлового фонду міської ради, керуючись п.8 Положення про порядок обстеження технічного стану житлових будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам, затвердженим постановою Ради Міністрів УРСР від 26.04.1984 №189, ст. 7, 8 Житлового кодексу Української РСР, Цивільним кодексом України,   ст. 12, 14 Закону України «Про основи містобудування»,  ст. 22 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:

1. Визнати нежитлове приміщення загальною площею 42,6 кв.м в житловому будинку №3 по вул. Черняховського таким, що відповідає санітарним, технічним вимогам та придатним для проживання і надати статус житлового, враховуючи висновки Житомирського філіалу проектного інституту «НДІпроектреконструкція», Житомирського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області та міського відділу ГУ МНС України в Житомирській області на відповідність вимогам ДБН В 2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення».
2. Визнати такими, що не відповідають санітарним, технічним вимогам для проживання за рішеннями Державної приймальної комісії про готовність закінченого будівництвом об'єкта до експлуатації, деклараціями про готовність об»єкта до експлуатації, рішеннями виконавчого комітету міської ради «Про надання замовникам погодження на реконструкцію існуючих об'єктів архітектури» та вивести з житлового фонду:
2.1. квартири № 38, 51 по вул. Київській, 52;
2.2. квартири № 37, 56 по вул. Київській, 39;
2.3. квартири № 2, 3 по вул. Театральній, 5;
2.4. квартиру №39 по просп. Миру, 19;
2.5. квартиру №41 по вул. Київській, 84.
3.  Контроль   за   виконанням   даного   рішення    покласти    на   заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Кругляка Е. Б. 
 

Секретар міської ради                                                                        Л. В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.