Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132156
Прогноз погоди
19.08.2014 - Про погодження заяви про наміри реконструкції складських приміщень для зберігання небезпечних відходів
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
 
від __________ №___
          м. Житомир
Про погодження  заяви про наміри
реконструкції  складських приміщень
для зберігання небезпечних відходів


Відповідно до вимог ст. 33  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», керуючись ДБН А.2.2.-1-2003 “Проектування. Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє  середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд” та розглянувши  заяву про наміри  Товариства з обмеженою відповідальністю “Полісся - Спецпартнер”  щодо реконструкції складських приміщень для зберігання небезпечних відходів по вул. Кооперативній, 7 в м. Житомирі,  виконавчий комітет міської  ради
ВИРІШИВ:
1. Погодити заяву про наміри Товариства з обмеженою відповідальністю  “Полісся - Спецпартнер”  щодо реконструкції складських приміщень для зберігання небезпечних відходів по вул. Кооперативній, 7 в м. Житомирі (додається).
2. Надати право підпису щодо погодження заяви про наміри Товариства з обмеженою відповідальністю “Полісся - Спецпартнер” першому заступнику міського голови  з питань  діяльності виконавчих органів ради  Сухомлину С.І.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Сухомлина С.І.

Секретар міської ради                                                                             Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове