Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5217
візитів всього: 179946
Прогноз погоди
19.08.2014 - Про інвестиційні договори
У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
Проект Р І Ш Е Н Н Я
                     сесії шостого скликання
від _____________№_____
              м. Житомир
Про інвестиційні договори

З метою активізації інвестиційної діяльності, збільшення обсягів залучення інвестицій в економіку міста та забезпечення економії паливно-енергетичних ресурсів відповідно до статті 9 Закону України «Про інвестиційну діяльність», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Ухвалити наміри укладання інвестиційних договорів щодо впровадження проектів по застосуванню альтернативних видів енергії  згідно з додатком.
2. Уповноважити керівників комунальних підприємств, які задіяні в реалізації проектів по застосуванню альтернативних видів енергії  підписати інвестиційні договори.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Секретар міської ради                                                            Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове