Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5202
візитів всього: 147341
Прогноз погоди
12.08.2014 - Про запобігання корупції в закладах освіти
Україна
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від          №
м. Житомир

Про запобігання корупції в закладах освіти 

З метою захисту прав батьків та захисту честі й гідності освітян, відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про засади запобігання та протидії корупції", “Про доступ до публічної інформації» Житомирська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Зобов’язати управління освіти Житомирської міської ради (ЖМР) на офіційному сайті ЖМР в розділі «Благодійна допомога закладам освіти» оприлюднювати щоквартально інформацію щодо збору та витрат благодійних внесків в розрізі закладів (дошкільних, шкільних і т.д.) по групам, класам, гурткам і т.д.
2. Поінформувати батьків про дане рішення ЖМР та про порядок збору благодійних внесків.
3. Управлінню по зв'язках з громадськістю міської ради дане рішення опублікувати в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
В.о. Міського голови Л.В.Цимбалюк
 
Суб’єкт внесення проекту рішення        Боровська Н.Д.
Депутат міської ради
 

03.11.2014 внесено зміни ЗавантажитиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове