Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134091
Прогноз погоди
01.08.2014 - Про проведення роботи по створенню індустріального парку
У К Р А Ї Н А
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
Проект Р І Ш Е Н Н Я
сесії шостого скликання
від _____________№_____
              м. Житомир
Про проведення роботи
по створенню індустріального парку

З метою активізації діяльності спрямованої на поліпшення інвестиційної привабливості міста Житомира, залучення інвестицій для створення і розвитку високотехнологічних виробництв,  на підставі Закону України «Про індустріальні парки», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Управлінню регулювання земельних відносин міської ради спільно з управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради у строк до 1 листопада 2014 року провести підготовчу роботу щодо вибору земельної ділянки, приведенню її до вимог Закону України «Про індустріальні парки» та одержання від уповноважених державних органів необхідних документів для затвердження Концепції індустріального парку.
2. Утворити робочу групу для розроблення Концепції індустріального парку  (додаток 1).
3. Департаменту економічного розвитку міської ради організувати підписання Угоди про співробітництво із Державною бюджетною установою «Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку» Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України для надання допомоги у розробленні Концепції і супроводі індустріального парку.
4. Департаменту економічного розвитку міської ради у співпраці із Державною бюджетною установою «Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку» Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України організувати діяльність робочої групи та розробити у двомісячний термін Концепцію індустріального парку для затвердження Житомирською міською радою.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Секретар міської ради                                                            Л.В. Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове