Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected].ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5196
візитів всього: 134010
Прогноз погоди
29.07.2014 - Про погодження заяви про наміри реконструкції підстанції 330 кВ “Житомирська”
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від __________ №___
          м. Житомир
 
Про погодження  заяви про наміри
реконструкції  підстанції 330 кВ
“Житомирська”


Відповідно до вимог ст. 33  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», керуючись ДБН А.2.2.-1-2003 “Проектування. Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє  середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд” та розглянувши   заяву про наміри Державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго”  щодо  реконструкції підстанції 330 кВ  “Житомирська” по  вул. Коростишівській, 41  в м. Житомирі,  виконавчий комітет міської  ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Погодити заяву про наміри Державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго”  щодо  реконструкції підстанції 330 кВ  “Житомирська” по  вул. Коростишівській, 41  в м. Житомирі (додається).
2. Надати право підпису заяви про наміри Державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго” першому заступнику міського голови  з питань  діяльності виконавчих органів ради  Сухомлину С.І.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Сухомлина С.І.

Секретар міської ради                                                                             Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове