Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5190
візитів всього: 133714
Прогноз погоди
24.07.2014 - Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Житомира за I півріччя 2014 року
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект РІШЕННЯ
від ______ № ______
                     м. Житомир
Про виконання Програми
економічного і соціального
розвитку міста Житомира
за I півріччя 2014 року

Заслухавши інформацію про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Житомира за I півріччя 2014 року, відповідно до статті 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Інформацію про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Житомира (далі – Програма) за I півріччя 2014 року взяти до відома.
2. Керівникам виконавчих органів міської ради та районних у місті рад:
2.1 детально проаналізувати показники рейтингової оцінки економічного і соціального розвитку міста у обласній оцінці результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів за січень - червень 2014 року та вжити заходів щодо покращення стану справ у підпорядкованих галузях та сферах діяльності;
2.2 за підсумками виконання Програми за I півріччя 2014 року вжити вичерпних заходів для безумовного виконання програмних завдань на 2014 рік.
3. Управлінням міської ради: житлового господарства, комунального господарства, транспорту і зв’язку, праці та соціального захисту населення забезпечити безумовне виконання завдань з погашення заборгованості із заробітної плати на економічно-активних підприємствах міста та вжити додаткових заходів щодо упередження виникнення заборгованості на підприємствах комунальної власності міста.
4. Управлінням житлового та комунального господарства міської ради  спільно з підпорядкованими комунальними підприємствами  вжити дієвих заходів щодо поліпшення рівня розрахунків підприємств, установ, організацій та населення за спожиті енергоносії, комунальні послуги та погашення заборгованості за них.
5. Управлінням міської ради: житлового господарства, комунального господарства, освіти, охорони здоров'я, культури, у справах сім'ї, молоді та спорту активізувати роботу по завершенню капітального ремонту (реконструкції) об'єктів комунальної власності та їх підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.
6. Департаменту економічного розвитку міської ради спільно з управліннями містобудування, архітектури та дизайну міського середовища та регулювання земельних відносин міської ради провести підготовчу роботу по створенню у місті Житомирі індустріального парку.
7. Управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради забезпечити завершення коригування Генерального плану міста.
8. Департаменту економічного розвитку міської ради:
8.1 запровадити новий напрямок роботи щодо енергозбереження та моніторингу споживання енергоресурсів комунальними підприємствами, установами та закладами міської ради;
8.2 забезпечити організацію роботи виконавчих органів та комунальних підприємств міської ради з розробки проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Житомира на 2015 рік.
  9. Управлінню державної казначейської служби України у місті Житомирі (за згодою) з метою забезпечення  виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Житомира на 2014 рік здійснювати оплату платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету, не допускаючи утворення кредиторської заборгованості.
10. Департаментам, управлінням, відділам, службі, комунальним підприємствам міської ради про хід виконання даного рішення проінформувати департамент економічного розвитку міської ради до 15 жовтня  2014 року та 15 січня  2015 року.
11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Секретар міської ради       Л.В.Цимбалюк


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове